tvora.lv setas zogiJa kāro norobežot savu privātmāju un tai piegulošo zonu, norobežo to ar efektīvu žogu.  Sētas izgatavo precīzi pēc individuāla pasūtījuma, jo tie ir bagātīgā krāsu izvēlē un pēc izmēra pielāgojami individuālajām vajadzībām.

Vispopulārākais materiāls sētu izgatavošanā ir koks. Tie ir: askētiski un ekoloģiski, salīdzinājumā ar akmens žogiem – viegli-, un labi iederas pie ikvienas stila mājas. Koka sētas var izgatavot statiskā un guļus pozīcijā, atkarībā no pasūtītāja vajadzībām. Koka sētas koksnes dēļi ir apstrādāti vairākkārtīgi ar īpaši koksnes materiālam paredzētiem pārklājumiem , kas nodrošina tā ilgtermiņa kalpošanu, garantē augstu nodilumizturību un spēju noturēt augstu noturību pret laikapstākļu iedarbību.

Ja ir vēlme pēc masīva žoga, tad efektīvākais variants būs Ziemeļu skandināvu stils – akmens žogs (Gabioni). To konstruēšanā izmanto mkonstrukcijas no metāla, ko piepilda ar lielākiem un mazākiem akmeņiem ar akmeņiem. Šādi žogu risinājumi pieejami visos lielumos un izmantojami gan kā žoga stabi, nesošās sienas, sētas dekoratīvi elementi, kā arī dārzā galda vai krēslu vietā.

Profilētas metāla sētas ar akmens blokiem

Dodot priekšroku moduļu sētām, dabūsiet ilga laikaposma priekšrocības. Moduļu žogu konstrukcijām ir skaists vizuālais izskats, tās ir ļoti izturīgas un ar ilgu kalpošanas laiku. Moduļu sētas izgatavo no plātņu dēļiem Aluzinic, kurus apstrādā ar speciālu materiāla pārklājumu. Pārklājums moduļu žoga plātnes aizsargā no materiāla korozijas, garantējot ilgtermiņa estētisku vizuālo izskatu. Bloku sistēmas žogi ir ar granīta piedevu, ilgu kalpošanas laiku un dabisku šķēlumu. Populārākie ir 2 veidu celtniecības bloki: TO un SU bloki..

*Ar vibropresēšanas metodi iegūtie TO bloki rada dabīgu akmens šķēluma vizuālo izskatu. Blokus var izmantot dažādu celtņu, ēku apšuvumiem, kā žoga blokus, starpsienu un citu būvju būvniecībā. Lielākais ieguvums – nav vajadzīgi papildus ieguldījumi apdarei.

*SU sētu bloki ļaus radīt pamatīgu privātmājas un piederošās zonas vidi. Krāsu Vera un Cytryn risinājumi sniedz plašu krāsu izvēli un pēc iespējas dabīgāku tonējumu.

 Ienāc Tvora.lv un apskaties labāko piedāvājumu!