ziņu portāls focus.lvAktuālākos jaunumus par Latvijā un ārzemēs notiekušo visērtāk uzzināt, izlasot ziņas tiešsaistē. Latvijas sabiedrībai nu ir iespēja uzzināt visas aktualitātes pavisam nesen darbu sākušajā ziņu portālā Focus.lv.

Focus.lv ir pilnīgi jauns ziņu portāls, kur iespējams uzzināt jaunāko Latvijā un ārzemēs no pilnīgi neatkarīga redzes punkta. Jaunāko Informāciju var lasīt divās valodās: latviešu un krievu.  Jaunumu portālā Focus.lv mērķis ir vērst uzmanību uz sabiedrībai nozīmīgāko notikumu paušanu, tādējādi nododot auditorijai tikai svarīgāko un svaigāko informāciju.  Šī iemesla dēļ portāla nosaukums ir cēlies no vārda “fokuss”, jeb lēcas, kas koncentrē īpašu vērību tikai uz svarīgāko.  Ja ikdienā mīlat lasīt ziņas online, portālā Focus.lv varat atrast daudz noderīgu ziņu par tās dienas aktuālajiem notikumiem.

Līdz eiro valūtas ieviešanai Latvijā ir palikušas vien nedaudz vairāk kā 2 nedēļas.  Pašlaik bankas aicina iedzīvotājus samainīt neiztērēto skaidro naudu pret eiro, lai tādējādi gadu mijā neparādītos problēmas un nebūtu vajadzības gaidīt garās rindās valūtas maiņai. Sākot ar 2014.gadu janvārī vēl būs iespēja norēķināties latos, tomēr labāk skaidro naudu visērtāk ir nomainīt tieši tagad vai ieskaitīt to bankas kontā, kurā tā tiks nomainīta uz eiro automātiski.  Daudz noderīgas informācijas saistībā ar to kā norisinās eiro ieviešana var uzzināt portālā Focus.lv tieši tam atvēlētā ziņu sadaļā ” EURO ieviešana”

21.novembris, kad Zolitūde piedzīvoja šausmīgo traģēdiju, kurā dzīvības pazaudēja 54 cilvēki un vairāki nokļuva slimnīcās ar bīstamām traumām, plaši tika apspriesta kā Latvijas, tā ārzemju medijos.  Lai šādi notikumi vairs nenotiktu, Latvijā pastiprināta vērība tiek vērsta uz ēku (īpaši lielveikalu) konstrukcijām un arī iedzīvotāji tiek aicināti dalīties savos novērojumos. Plašāku ziņu izklāstu lasiet jaunajā ziņu portālā Focus.lv.

Lai apskatītos ziņas, ienāc šeit – http://www.focus.lv/