ūdens spices ierīkošanaJa mājoklim pēc iespējas ātrāk nepieciešams uzstādīt autonomo ūdensapgādes sistēmu, izvēlies speciālistus no Udensjums.lv. Šobrīd dzeramo ūdeni Latvijā nodrošina no visiem pazemes slāņiem. Zemes slāņi ir trīs: kvartāra jeb augšējais zemes slānis, dolomīta un smilšakmens slānis. Konkrētā klienta lokācijas vieta nosaka ūdens iegūšanas iespējas, kurām tiek piemērots adekvātās iespējas dzeramā ūdens krājumu sistēmas ierīkošanai.

Dziļurbums dolomīta kārtā ir vispopulārākais ūdens saņemšanas veids, tai skaitā ideāls variants privātmājas, vasarnīcas u.c. dzeramā ūdens problēmu atrisināšanā.

Dziļurbuma montāža un ūdens spices ierīkošana

Artēzisko ūdeni aptver ūdens necaurlaidīgi pazemes slāņi, un nereti tā sastāvā ir liela kaļķa un dzelzs Fe savienojumu daudzums. Šādu jautājumu var samērā ērti nokārtot ar filtra, atdzelžošanas, ūdens mīkstināšanas ierīču pielāgošanu. Ūdens, kas iegūts no dziļākām zemes kārtām,  ir tīrs no dažādiem bakterioloģiskiem piesārņojumiem, līdz ar to kvalitatīvāks, tīrāks. Udensjums.lv jomas speciālisti dziļurbumu konkrētā vietā ierīko balstoties uz šādiem punktiem: kāds ir klientam izdevīgāko ūdens pieveduma sistēmu, kāds būs ūdens patēriņš un kādā dziļumā noteiktajā lokācijā ir iegūstams labs un kvalitatīvs dzeramais ūdens. Uzzini vairāk par ūdens spices ierīkošanu – http://www.udensjums.lv/lv/pakalpojumi/spices-urbums-urbums-ar-sieta-filtru

Salīdzinot ar citām ūdens iegūšanas iegūšanas no zemes urbuma dziļurbumos ir praktiski neizsīkstošas ūdens rezerves, dziļurbumam ir pastāvīgāka ūdens pieplūde un var nodrošināt lielu ūdens patēriņu. Atkarībā no dziļurbuma dziļuma, konstrukcijām un grunts sastāva, tā montāža aizņem aptuveni 3 – 10 dienas. Ja esi iecerējis privātmāju vai vasarnīcu nodrošināt ar tīru dzeramo ūdeni, speciālisti no Udensjums.lv dos vajadzīgo konsultāciju un uzstādīs vietai piemērotāko variantu.