webapmaciba.lv 7Ja esi strādājošs cilvēks un vēlies saņemt apliecību par kursiem “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā”, tad nekavējies un piesakies apmācībām internetā! Webapmaciba.lv piedāvā šādu apmācību kursu, ko iespējams iziet sev piemērotā laikā un vietā, kaut mājās! Webapmaciba.lv piedāvā apmācības iziet gan latviešu, gan krievu valodā. Kopumā, Web lapu apmācības sastāv no trīs daļām, kas ietver starptestu un noslēdzas ar eksāmenu.
Noteikti, ka tagad jau aktuāls ir jautājums, kā es varu kļūt par webapmaciba.lv lietotāju. Bet kā to izdarīt? Reģistrēties iespējams divās grupās – uzņēmuma darbinieku grupā un privātpersonu grupā. Apmācību kursā tiks apspriestas tādas tēmas kā pārtikas apriti regulējošie normatīvie akti un pārtikas higiēnas drošības un paškontroles sistēmas principi, peronāla higiēna un citas tēmas.

Ja Tu esi uzņēmuma pārstāvis un Tev rodas šaubas par to, vai webapmaciba.lv nodrošina darbiniekiem atbilstošas apmācības, tad pārstāj šaubīties Webapmaciba.lv garantē visiem uzņēmumiem, kuri pirmo reizi pasūta higiēnas apmācības online, apmācību maksas pilnīgu atgriešanu 30 dienu laikā, situācijā, ja apmācības neatbilst pasūtītāja iecerēm.

Vēlies iegūt zināšanas par sanitāro minimumu? Vēlies saņemt apliecību, kas pierāda, ka esi zinošs darbinieks? Izvēlies webapmaciba.lv un pārliecinies, ka tas ir ātrās un izdevīgs veids iegūt visu vajadzīgo! Ja Tev radušās neskaidrības par apmācībām vai apmaksu, sazinies ar webapmaciba.lv un kļūsti par vienu no tiem, kas jau sekmīgi ieguvuši nepieciešamās zināšanas, lai darbotos pārtikas aprites uzņēmumos!