pirmais aizdevums bez maksasKā zināms, internetā noformējamo aizdevumu piedāvājums šobrīd ir ļoti plašs, un meklējot labāko aizdevēju bieži vien ir vienkārši apjukt.

Viens no uzticamākiem un iecienītākajiem aizdevējiem Latvijā ir Vivus.lv, kas saviem klientiem piedāvā drošus un izdevīgus aizdevumus.

Vivus.lv ātrie kredīti pieejami Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem , kas sasnieguši 20 gadu vecumu. Kredīta piešķiršanā būtiska ir arī kredītvēsture – tai jābūt pozitīvai. Tāpat pie kredīta izsniegšanas tiek vērtēts arī ienākumu līmenis – tam jābūt atbilstošam piešķirtajai kredīta summai.

Vivus.lv ātrais kredīts būs noderīgs dažādās situācijās – gan tad, kad vajadzīgā naudas summa ir neliela, gan arī tad, kad nepieciešams lielāks aizdevums. Aizņemoties pie Vivus.lv vari izvēlēties arī sev izdevīgāko atmaksas termiņu – tas noteikts līdz pat 24 mēnešiem!

Tāpat kā tas ir pie citiem kredītdevējiem, arī kredīts pie Vivus.lv ir ērti noformējams. Nepieciešams tikai e-pasts, mobilais telefons un bankas konts, uz kuru tiks pārskaitīts aizdevums.

Domājot par saviem klientiem, Vivus.lv nodrošina dažādus lieliskus piedāvājumus. Piemēram, pirmo kredītu sākt atmaksāt tikai pēc 90 dienām! Tāpat tiek rīkotas dažādas akcijas un īpaši piedāvājumi, kas aizņemšanos padara vēl izdevīgāku!

Savukārt, ja kredītu nespēj atmaksāt noteiktajā termiņā, iespējama arī tā pagarināšana. Tas ir maksas pakalpojums, tomēr labs risinājums, ja kredīta atmaksu nepieciešams atlikt.

Ātrie kredīti internetā ir noderīgs risinājums īslaicīgu finansiālu sarežģījumu gadījumos, piemēram, kad nedaudz pietrūkst līdz algas dienai. Tomēr atsevišķos gadījumos tie būs noderīgi arī tad, kad nepieciešiemi naudas līdzekļi lielākiem mērķiem, piemēram, ceļojumam vai jaunas sadzīves tehnikas iegādei. Turklāt pirmais ātrais kredīts bez maksas!

Svarīgi, ka kredīti pie Vivus.lv saņemami ļoti ātri – tikai 10 minūtēs. Tādēļ tas būs labs risinājums, ja kredīts nepieciešams steidzami. Atliek tikai reģistrēties Vivus.lv mājas lapā, pieteikties kredītam un gaidīt to savā bankas kontā jau pēc pavisam neilga laika! Jāpiemin, ka kredītam pieteikties iespējams jebkurā diennakts laikā, tomēr kredīta noformēšana notiks kredītdevēja darba laikā.

Vivus.lv būs lielisks risinājums dažāda veida situācijās, tomēr vērts paturēt prātā, ka ikviens aizdevums ir atbildība! Tādēļ pirms aizņemšanās nepieciešams rūpīgi izvērtēt kredīta nepieciešamību un iespēju to atmaksāt noteiktajā laikā un termiņā. Rīkojies atbildīgi!