file1991279076791Ieprieciniet arī darba biedrus darba kolēģus ar dažādām ziedu buķetēm, pušķiem un kompozīcijām. Ziedi kolēģēm vai kolēģiem būs labākā dāvana firmai nozīmīgos jubilejās.Rīgas Ziedi sniedz iespēju saņemt oriģinālus ziedu sveicienus|skaistus ikvienā dzīves situācijā par pieņemamām cenām. Īpašos dzīves gadījumos sarūpējiet svētkus savām kolēģēm un kolēģiem – uzdāviniet saviem darba biedriem skaistus ziedu sveicienus.
Ziedi kolēģēm vai kolēģiem būs labākā dāvana firmai nozīmīgos svētkos. Rīgas Ziedi – tie ir neaizmirstami un burvīgi ziedi ikvienā dzīves situācijā par saprātīgu un atbilstošu cenu Ieprieciniet arī darba biedrus darba kolēģus ar dažādām ziedu buķetēm, pušķiem un kompozīcijām. Svarīgos mirkļos sagādājiet svētkus savām kolēģēm un kolēģiem – uzdāviniet saviem darba biedriem skaistus ziedu sveicienus Kompānija Rīgas Ziedi piedāvā oriģinālus ziedu sveicienus|neaizmirstamus ziedu sviecienus ikvienā dzīves situācijā par izdevīgām cenām.
Ieprieciniet ar ziediem sev tuvu mīļoto cilvēku māti – izvēlieties burvīgus ziedus, piemēram, rozes sniedziet svēku sajūtu un izsakiet savas jūtas. Svētkos un ikdienā ieprieciniet savus mīļos ar Rīgas Ziedu plašo rožu klāstu. Rozes lieliski izskatīsies dažādos salikumos, piemēram,  nelielos rožu pušķīšos vai lielās rožu ziedu kompozīcijās un pušķos. Ieprieciniet savus mīļotos, draugus un kolēģus laicīgi, lai neaizmirstamie ziedu sveicieni sasniedz adresētu īstajā brīdī, liekas kavēšanās.
Rīgas Ziedi saviem klientiem sniedz iespēju bezmaksas piegādāt piedāvā bezmaksas ziedu piegādi Rīgā, katru darba dienu no 9:00 līdz 21:00 vakarā – lielisks veids kā sagādāt prieku tuviniekiem ar skaistiem ziedu sveicieniem Ir pieejama arī ziedu bezmaksas piegāde Rīgā, katru darba dienu no 9:00 – 21:00 vakarā. Parūpējieties izdevīgi, lai skaistie Rīgas ziedu sveicieni sasniedz Jūsu dārgos cilvēkus īstajā momentā.
Iegādājoties ziedu kompozīcijas Rīgas Ziedu firmas veikalā Rīgā, Tallinas 83 – Jūs saņemsiet 10% atlaidi.Saņemiet 10% atlaidi jebkuriem ziediem pērkot ziedus Rīgas Ziedu firmas veikalā Tallinas ielā 83, Rīgā.
Kvalitatīti uz Jūsu norādīto adresi ziedu sveicienu nogādās kurjers no Rīgas Ziediem. Rīgas Ziedi gatavo ziedus kāzām, kā arī palīdzēs radīt izgatavos  dažāda veida līgavas pušķus.Ņemot vērā Jūsu vēlmes un ierosinājumus – firma izgatavos līgavai vēlamo un vēlamo kāzu pušķi, kā arī citus kāzu dekorus Jūsu nozīmīgajam dzīves mirklim. Rīgas Ziedi – tā ir lieliska kvalitāte un sagādās svētku prieku ikvienam.
Apskatiet burvīgos Rīgas Ziedu piedāvājumus kompānijas mājas lapā, kā arī ērti iepērcieties un neilgā laikā Jus saņemsiet skaistākos ziedu sveicienus uz norādīto adresi.