led spuldze pasūti 1a.lvInterneta veikals 1a.lv – tā ir vieta, kur iegādāties visu nepieciešamo mājoklim. Ja vēlies iegādāties jaunu televizoru, bet nav laika vai vēlēšanās staigāt pa veikaliem, ir variants iepirkties veikalā 1a.lv. Tur varēsi no plašā klāsta izvēlēties sev tīkamo televizoru.

Šķiet, Samsung ir viens no novērtētākiem elektronikas ražotājiem pasaulē. Tieši tāpēc jāpiemin Samsung Tv un to piedāvātās iespējas. Interneta veikalā 1a.lv pieejami vairāku modeļu Samsung Tv, arī Samsung Smart Tv, kas sniegs iespēju izmantot visus jaunākos tehnoloģiju sasniegumus.

Nepieciešams jauns telefons? Ielūkojies 1a.lv preču klāstā! Izvēlei tiek piedāvāti gan mobilie telefoni, gan arī viedtālruņi un bezvadu telefoni.

Jāpiebilst, interneta veikals 1a.lv piedāvā arī dažādus aksesuārus telefoniem – tādus kā vāciņi, maciņiun ekrāna aizsargi, kas ne vien pildīs aizsargfunkcijas, bet arī nodrošinās tavam telefonam īpašāku tēlu. Turpat nopērkami arī telefonu akumulatori. Turklāt – par zemām cenām. Ieskaties un izvēlies sev vajadzīgo.

Savukārt sadaļā ”Apple produkti” atradīsi mūsdienīgos Ipod un to aksesuārus. Izvēlies savai gaumei atbilstošo .

VĒLIES LABIEKĀRTOT SAVU MĀJVIETU? IEPĒRCIES IZDEVĪGI VEIKALĀ 1A.LV

Iepirkšanās vietne 1a.lv – pareizā vieta, kur iegādāties mājai nepieciešamās lietas. Plašā piedāvājumā, piemēram, gaisa mitrinātāji, kas īpaši aktuāli ir tieši apkures sezonā. Tāpat var iegādāties arī citas preces, piemēram, ekonomiskās LED spuldzes. LED spuldze  palīdzēs ne tikai ietaupīt elektroenerģiju, bet arī rūpēties par dabu.

Nepieciešams elektriskais radiators papildus siltumam ? Iegādājies kādu no piedāvātajiem radiatoriem interneta veikalā 1a.lv! Klāstā elektriskie radiatori visām prasībām un vēlmēm. Svarīgi, ka veikalā 1a.lv atrodamie  eļļas radiatori ir ne tikai funkcionāli , bet arī vienkārši pārnēsājami.

Veikalā 1a.lv iegādājamas arī dažādas citas lietas mājai. Piemēram, lielā un mazā sadzīves tehnika, arī plītis un indukcijas virsmas. Iespējams iegādāties kādu no atzītu ražotāju indukcijas virsmām, kas kvalitāti .

Piedāvājumā arī veļas žāvētāji, kas būs labs pirkums lielās un mazās ģimenēs. Izvēlei dažādas ietilpības ierīces, turklāt – par labām cenām.

Veikala piedāvājumā ne tikai preces mājai, bet arī preces sportam un skaistumkopšanai – piemēram, trenažieri, matu veidotāji un daudz citu lietu. Izvēlies kādu no vairākiem trenažieru veidiem un uzturi labu fizisko formu jau tagad! Savukārt, ikviena daiļā dzimuma pārstāve atzīs, ka matu veidotājs ir  noderīga lieta gan ikdienā, gan svētkos. Ieskaties un izvēlies!