gaisa mitrinātāji 1a.lvInterneta veikals 1a.lv – tā ir vieta, kur iegādāties visu nepieciešamo mājoklim. Ja esi ieplānojis iegādāties jaunu televizoru, bet nav laika staigāt pa veikaliem, pastāv variants iepirkties interneta veikalā 1a.lv. Tur varēsi no plašā klāsta izvēlēties sev vēlamo televizoru.

 Samsung ir viens no populārākajiem elektronikas ražotājiem . Tieši tādēļ jāpiemin Samsung Tv un to sniegtās iespējas. Interneta veikalā 1a.lv iegādājami vairāku modeļu Samsung Tv, tai skaitā arī Samsung Smart Tv, kas ļaus izmantot  jaunāko tehnoloģiju priekšrocības.

Vajadzīgs jauns telefons? Ielūkojies 1a.lv preču piedāvājumā! Izvēlei tiek piedāvāti gan mobilie telefoni, gan arī viedtālruņi un bezvadu telefoni.

Veikalā iegādājami ne vien telefoni, bet arī to citas telefonam vajadzīgas lietas – piemēram, vāciņi, maciņiun telefonu akumulatori. Aplūko piedāvājumu un izvēlies kādu no piedāvājumā esošajiem akumulatoriem .

Savukārt sadaļā ”Apple produkti” atradīsi mūsdienīgos Ipod , kā arī to aksesuārus. Izvēlies savai gaumei atbilstošo .

GRIBI IEPIRKTIES IZDEVĪGI UN ĒRTI? INTERNETA VEIKALĀ 1A.LV VISS VAJADZĪGAIS MĀJOKLIM, HOBIJIEM UN SKAISTUMKOPŠANAI

Iepirkšanās vietne 1a.lv – īstā vieta, kur pirkt visu nepieciešamo mājoklim. Plašā piedāvājumā, piemēram, gaisa mitrinātāji, kas īpaši aktuāli ir tieši apkures sezonā. Tāpat iespējams nopirkt arī citas preces, piemēram, ekonomiskās LED spuldzes, kas palīdzēs ne tikai ietaupīt elektroenerģiju, bet arī rūpēties par dabu.

Gada aukstajā sezonā aktuāls pirkums būs elektriskie radiatori, kas nodrošinās mājvietā papildus siltumu . Daudzu iecienīti ir eļlas radiatori, kas ir funkionāli un vienkārši pārnēsājami. 1a.lv piedāvā dažādu ražotāju un veidu eļlas radiatorus par pieņemamām cenām.

1a.lv piedāvā ērti un izdevīgi iegādāties arī sadzīves tehniku, tai skaitā arī plītis un indukcijas virsmas. Indukcijas virsmas vari izvēlēties atbilstoši savām prasībām – ņemot vērā vairākus parametrus, piemēram, sildrinķu skaitu un malas materiālu. Iepazīsties ar pievienotajiem aprakstiem un izvēlies sev nepieciešamo!

Preču klāstā arī veļas žāvētāji, kas būs noderīgs palīgs lielās un mazās saimniecībās. Izvēlei dažādas ietilpības ierīces, turklāt – par lieliskām cenām.

Veikala sortimentā ne tikai preces mājai, bet arī sporta un skaistumkopšanas preces – piemēram, trenažieri, matu veidotāji un daudz citu lietu. Izvēlies kādu no piedāvātajiem trenažieriem un rūpējies par labu fizisko formu jau tagad! Savukārt, katra sieviete atzīs, ka matu veidotājs ir  lietderīga lieta gan ikdienā, gan svētkos. Ieskaties un izvēlies!