Visticamāk, ar vārdiem “konferenču telpas” vairumam cilvēku asociējas trīsdesmit stāvu offisu celtne pašā pilsētas sirdī, līdz kam nereti ir apgrūtinoši nokļūt noslogotās satiksmes dēļ. Kā būtu, ja Jūs varētu pārcelt tikšanās uz kādu jaukāku vietu, pie reizes paņemot līdzi ģimeni un izmantot laiku kā sava veida brīvdienas?

Tāda opcija pastāv, apmeklējot Baltvillu! Baltvilla ir viesnīca, kas bāzēta blakus ViA Baltica (E67) maģistrālei. Kura konferenču zāle ir atbilstošākā Jūsu organizētā pasākuma viesu skaitam? Pastāv veselas 3 izvēles iespējas.

 

ATBILSTOŠAS KONFERENČU TELPAS EVERYTHING INCLUDED SARĪKOJUMIEM

 

Jebkurš pieredzējis semināru vadītājs zina, ka komfortablas konferenču telpas ir ārkārtīgi liels atvieglinājums un arī labāka publikas noskaņojuma pamats. Viesnīca izīrē trīs dažādas izmēra konferenču telpas, kur visās ir dabisks apgaismojums ar pasakainu skatu ārpus loga:

Zaļā konferenču zāle – līdz 100 cilvēkiem;

Oranžā konferenču zāle – līdz 30 cilvēkiem;

Dzeltenā konferenču zāle – līdz 25 cilvēkiem.

Jūsu ērtībām Baltvilla piedāvā all inclusive programmu, kas nozīmē, ka Jūs pie viena varat pasūtīt konferenču telpas, visas ēdiensreizes un kafijas pauzes, kā arī naktsmājas līdz pat septiņdesmit viesiem. Par visu ir padomāts! Uzzināt vairāk vari- Baltvilla.lv!

 

BALTVILLA IR KAS VAIRĀK NEKĀ NE TIKAI VIESNĪCA!

 

Baltvilla ir teicams galamērķis, kad Jums ir vajadzīga konferenču zāle, kas atvieglos Jūsu pienākumus un priecēs apmeklētājus. Lai nerastos iespaids, ka šī viesnīca ir paredzēta tikai nopietnām sanāksmēm, zemāk ir uzskaitīti vēl pāris fakti par Baltvillu:

Baltvilla naktsmājas – viesnīca vienlaicīgi var nodrošināt līdz pat septiņdesmit cilvēku trīsdesmit deviņās istabās;

Restorāns – vienreizīga iespēja izbaudīt dažādu valstu kulinārijas brīnumus;

SPA salons – vieta, kur ļauties skaistumkopšanas vai veselības procedūrām;

Viesnīca iekļauj plašu bezmaksas stāvvietu;

Veselības centrs Baltezers – rehabilitācijas pakalpojumi, masāžas un attīštoša trenažieru zāle;

Baltvilla ir pateicīga daudziem Latvijas un ārvalstu apmeklētājiem, kam viesnīca tiešām patika. Patika tik ļoti, ka 2015. gadā Baltvilla ir starp Latvijas reitingu augstākajām pozīcijām kā viesnīca ar labāko apkalpošanas servisu. Rezultāti apskatāmi TripAdvisor statistikā.

Baltvilla atrodas Senču prospektā 45, Baltezerā, Rīgas rajonā. Pieteikties jaunumiem un veikt rezervācijas Jūs variet Baltvilla mājaslapā www.baltvilla.lv, e-pastā info@baltvilla.lv, vai zvanot uz kādu no numuriem:

Baltvilla SPA salons: +371 67840646

“Baltezers”: +371 67990240

Viesnīca un konferenču telpas: +371 67840640

Baltvilla darbinieku komanda aicina ciemos un sirsnīgi uzņems ikvienu jaunu interesentu! Šī viesnīca noteikti atstās pacilātas sajūtas pēc Jūsu pavadītajām dienām tajā