Ja Tu esi apņēmies uzlabot savu pašreizējo formu, tādā gadījumā būs noderīgs profesionāls sporta klubs, kāds ir Veselības Fabrika. Veselības Fabrika ir sporta klubs Teikā, kur tiek piedāvāti treniņi cilvēkiem ar jebkādu fizisko sagatavotību, kā arī trenažieru zāle, tiem, kas grib individuālus treniņus ar ar Veselības Fabrikas treneri.

VIETA, KUR PILNVEIDOT SEVI – TRENAŽIERU ZĀLE

Sporta klubs Veselības Fabrika ir plašās un gaišās telpās, kuras ir aprīkotas atbilstoši augstiem standartiem. Šis sporta klubs Teikā ir īpaši parocīgā lokācijā – bijušajā rūpnīcas VEF teritorijā. Veselības Fabrikas trenažieru zāle ir ne vien liela, bet arī ar labāko aprīkojumu, kurš atļaus sportot drošā vidē. Gluži tāpat Veselības Fabrika rūpēsies par to, lai trenažieru zāle tiktu pieskandināta ar sportošanai draudzīgu mūziku.

Uzzini vairāk – http://www.vfabrika.lv/!

SPORTA KLUBA ABONAMENTS BŪS DERĪGS KATRAM, KURŠ PLĀNO TRENĒTIES

Sporta kluba abonaments būs galvenā lieta, kas ir vajadzīga, ja esi apņēmies iet uz spota klubu. Veselības Fabrika piedāvā izmēģināt sporta kluba piedāvājumu 4 reizes tiem cilvēkiem, kam ir iepazīšanās sporta kluba abonaments. Tādā gadījumā, ja sportošana te iepatiksies, Tev turpmāk nepieciešams vai nu konkrēta skaita reižu sporta kluba abonaments, vai arī konkrēta laika perioda sporta kluba abonamentrs. Pirms to iegādes obligāti pārliecinies, vai gadījumā negribi apmeklēt speciālo nodarbību, kur nepieciešams speciāls sporta kluba abonaments.

 

ĒRTA LOKĀCIJAS VIETA UN GARŠ DARBA LAIKS

Sporta klubs Veselības Fabrika ir pa ceļam tiem cilvēkiem, kas dzīvo Rīgas labajā krastā, tādēļ, ka sporta klubs Teikā būs diez gan tuvu visu mikrorajonu sportotājiem. Tāpat sporta klubs Teikā Veselības Fabrika būs tuvu jebkuram, kurš strādā Rīgā, taču dzīvo uz Vidzemes pusi. Jebkuram interesentam trenežieru zāle būs atvērta arī agri rīta pusē – treniņam pirms darba dienas sākšanas.

 

DAŽĀDI TRENIŅI IKVIENA VAJADZĪBĀM

Veselības Fabrika gaidīs katru cilvēku – gan pieredzējušus sportotājus, gan tos cilvēkus, kuri tik vien ir izdomājuši sākt sportošanu. Tieši šis sporta klubs piedāvā daudz labus speciālistus, kuri izveidos tieši Tev piemērotāko treniņu prohrammu! Ja pēc nodarbībām vēlēsies iegūt glītu iedegumu, Tev būs iespēja apmeklēt solāriju, kurš arī ir sporta kluba Veselības Fabrika pakalpojumu klāstā. Ielūkojiem interneta mājaslapā www.vfabrika.lv un Tu uzzināsi vairāk visu, ko nodrošina sporta klubs Veselības Fabrika!