sms kredīts viasmsSituācijās, kad nepieciešami salīdzinoši nelieli papildus līdzekļi, piemēram, neparedzētiem tēriņiem, piemēroti būs ātrie kredīti. Nav noslēpums, ka ātros īstermiņa kredītus par praktisku risinājumu steidzamās situācijās atzīst arvien vairāk cilvēku. Tieši pateicoties šim pieprasījumam, ir radusies situācija, ka nebanku aizdevēju piedāvājums ir ļoti plašs. Tieši tādēļ pirms aizņemšanās ļoti būtiski izvērtēt vairākus piedāvājumus, lai izvēlētos sev piemērotāko.

Novērtējot aizdevējus, kritēriji, pēc kuriem vadīties ir līdzīgi – maksimālā aizdevuma summa, procentu likmes, vecuma ierobežojums, izsniegšanas termiņš, īpaši bonusi un piedāvājumi ,kā arī citi, tomēr šajā procesā vērts pievērst uzmanību vēl vienam aspektam- cik uzticams ir konrētais kredītdevējs. Labāk dot priekšroku pieredzējušai un iecienītai kredītkompānijai, jo tur noformējami droši ātrie kredīti.

Plaši zināms un novērtēts aizdevējs noteikti ir VIA SMS, kura piedāvājumā dažāda apmēra kredīti. Ātrais kredīts no VIA SMS ir vienkārši noformējams un izdevīgs.

VIA SMS piedāvā divu veidu aizdevumus dažādām situācijām. Populārākais katrā ziņā ir aizdevums līdz algai. Tas paredz ātru risinājumu neparedzētās situācijās, piemēram, kad nedaudz pietrūkst līdz algai. Šis aizdevums tiek izsniegts uz 30 dienām, savukārt, aizņemoties pirmo reizi, maksimālā pieejamā summa būs EUR 200.

Būtiski, ka, sākot ar otro aizņemšanās reizi, noformējams arī SMS kredīts. Tas nozīmē, ka nepieciešamajam aizdevumam iespējams pieteikties nosūtot tikai vienu īsziņu. Tas būs nenovērtējami, ja būsi, piemēram, ceļojumā, bez iespējas tikt pie datora, bet nauda būs vajadzīga ātri.

Savukārt, lai būtu pieejami naudas aizdevumi pie VIA SMS, vispirms jāreģistrējas kredītdevēja mājas lapā – norādot visu prasīto informāciju, kā arī veicot reģistrācijas maksu EUR 0,01 vērtībā. Būtiski, ka to var izdarīt jebkurā diennakts laikā. Savukārt kredīta pieteikums tiks izskatīts aizdevēja darba laika ietvaros.

Lielisks piedāvājums gaida arī jaunos klientus – pirmais kredīts bezmaksas. Tā ir lieliska iespēja saņemt sev vajadzīgo naudas summu un nepārmaksāt!

Otrs no aizdevumu veidiem ir naudas kredīts, kas paredzēts lielāku plānu realizēšanai. Šis kredīts nodrošina līdz pat EUR 1500 lielu aizdevumu uz termiņu no 3 līdz 12 mēnešiem. Izmanto šo iespēju, ja vēlies realizēt lielākas ieceres!

Kā redzams, ātrie kredīti internetā var būt noderīgi dažādās situācijās, taču jāatceras, ka tas ir atbildīgs solis, kurš prasa atbildīgu attieksmi. Pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtē kredīta nepieciešamību un iespējas to atdot.

Aizņemies ērti, vienkārši un droši – ieskaties viasms.lv, iepazīsties ar līguma noteikumiem un piesakies sev vēlajamam aizdevumam!