akmens un koka sētas tvora.lvLai pasargātu savu īpašumu no svešiem viesiem un radītu  nepiederošām personām grūti pieejamu zonu, to var īstenot ar dzīvesvietai un apkārtējai videi piestāvošu žogu.  Žogus izgatavo precīzi pēc klienta pieprasījuma, jo tie ir bagātīgā krāsu piedāvājumā un pēc lieluma pielāgojami individuālajām prasībām.

Lielu teritoriju norobežošanai biežāk izvēlas klasiskos koka žogus. Koka sētu veidošanā var izraudzīties: -starp vienpusējo, divpusējo koksnes dēļu novietojumu;-guleniskus vai stateniskus fasādes dēļu novietojuma posmus. Koka žogu dēļi tiek vairākos slāņos apstrādāti ar speciāliem koksnei paredzētiem pārklājumiem , kas garantēs žoga ilgu kalpošanas laiku, nodrošinās augstu nolietošanās izturību un koksnes slāņu izturību.

Ja privātā teritorija ir neliela, var realizēt masīvāku žoga risinājumu, kā piemēram akmens sētu (Gabioni). Akmens žoga veidojumi var būt kā ornamentāls objekts dārzā vai paaugstinājums uz iebraucamā ceļa. Īstenojot domu par sētu no akmens konstrukcijām, var izvēlēties – ar akmeņiem aizpildītās metāliskās konstrukcijas var būt masīvi paneļi vai pamatīgi stabi starp koka dēļiem vai metāla sētas plātnēm. Akmens žoga konstrukcijas var izgatavot vajadzīgajos izmēros gan žogam, gan arī dārza mēbeļu izpildījumā, gan piemājas teritorijas dekorēšanai u.tml.

Moduļu un bloku sistēmas žogi

Bloku un moduļu žogiem ir izteiktas priekšrocības: konstrukcijas ilgkalpošana un izturība, skaists vizuālais izskats un liela krāsu izvēle. Sētas uzstādīšanā izmanto ar speciālu materiāla pārklājumu apstrādātus Aluzinic plātņu dēļus plātņu dēļi (Aluzinic), kam piemīt augstas pretkorozijas īpašības. Izvēloties moduļu sētu, pasūtītājs var izraudzīties divpusējo vai tikai vienpusējo sētas plātņu pildījumu ar precīzi noteiktu attālumu arkas, standarta formā u.c.. Moduļu sētu būvniecībā izmanto kvalitatīvus SU un TO celtniecības blokus. Tiem ir granīta piedeva un bloki ražoti dabīgā šķēlumā..

*Ar vibropresēšanas metodi iegūtie TO bloki rada dabīgu akmens šķēluma izskatu. Blokus var izmantot dažādu celtņu, ēku apdarēm, kā žoga blokus, starpsienu un citu būvju būvniecībā. Lielākais pluss – nav nepieciešami papildus ieguldījumi apdarei.

*SU sētu bloki radīs cienījamu un varenu dzīvesvietas vidi. Krāsu Cytryn un Vera risinājumi sniedz plašu krāsu izvēli un pēc iespējas pietuvinātu akmens tonējumu dabiskajam.

SPIED ŠEIT, lai apskatītos žogu un sētu piedāvājumu pie Tvora!