ātrie kredīti internetā - vivus.lvŠobrīd, kad nebanku kredītu sniedzēju piedāvājums ir plašs, nepieciešamības gadījumā aizdevumu saņemt ir viegli, tomēr ir svarīgi izvēlēties ne vien izdevīgāko, bet arī drošāko variantu.

Vivus.lv ir viens no iecienītākajiem aizdevējiem Latvijā, turklāt šim kredītdevējam ir licence patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai .

Vivus.lv ātrie kredīti tiek izsniegti Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem , kas sasnieguši 20 gadu vecumu. Kredīta piešķiršanā būtiska ir arī kredītvēsture – tai jābūt pozitīvai. Tāpat pie kredīta izsniegšanas tiek vērtēts arī ienākumu līmenis – tam jābūt atbilstošam piešķirtajai kredīta summai.

Būtiski, ka ātrais kredīts pie Vivus.lv tiek izsniegts līdz pat EUR 1500 apmērā! Tas nozīmē, ka Vivus.lv būs lielisks risinājums arī tad, kad vajadzīgs aizdevums lielāku plānu īstenošanai! Kredīta atmaksas termiņš, savukārt, pieejams līdz pat diviem gadiem.

Tāpat kā tas ir pie citiem kredītdevējiem, arī kredīts pie Vivus.lv ir vienkārši noformējams. Nepieciešams tikai e-pasts, mobilais telefons un bankas konts, uz kuru saņemt aizdevumu.

Īpašs piedāvājums sagaida Vivus.lv jaunos klientus – pirmās 90 dienas nemaksā neko. Tas nozīmē, ka kredītu varēsi atmaksāt tikai sākot ar 91 dienu! Protams, pastāv iespēja kredītu atmaksāt arī ātrāk. Tādā gadījumā būs jāatmaksā pilna kredīta pamatsumma un procenti tikai par kredīta izmantošanas periodu.

Pieminēšanas vērtas ir arī citas priekšrocības – piemēram, ja aizdevumu nevarēsi samaksāt līgumā noteiktajā termiņā, ir iespēja atmaksas termiņu pagarināt uz sev vēlamo laiku. Tas ir labs risinājums situācijā, kad radusies neparedzēta situācija.

Visbiežāk ātrie kredīti internetā tiek paņemti situācijās, kad vajadzīgā naudas summa ir salīdzinoši neliela. Tomēr aizvien populārāki kļūst arī tā saucamie patēriņailgtermiņa kredīti, kas noderēs tad, ja nepieciešamā summa ir lielāka.

Svarīgi, ka kredīti pie Vivus.lv saņemami ļoti ātri – tikai 10 minūtēs. Tādēļ tas būs labs risinājums, ja kredīts vajadzīgs steidzami. Atliek tikai reģistrēties aizdevēja mājas lapā, pieteikties aizdevumam un gaidīt to savā bankas kontā jau pēc pavisam īsa laika! Jāpiebilst, ka kredītam pieteikties var jebkurā diennakts laikā, tomēr kredīta noformēšana notiks kredītdevēja darba laikā.

Vivus.lv būs noderīgs risinājums dažādās situācijās, tomēr vērts atcerēties, ka ikviens aizdevums ir atbildība! Tādēļ pirms aizņemšanās svarīgi rūpīgi izvērtēt kredīta vajadzību un iespēju to atmaksāt noteiktajā laikā un termiņā.

Ātrie kredīti- vivus.lv