ātrais kredīts internetā vivusSteidzami vajadzīga nauda, bet nezini kur vai no kā aizņemties? Labs risinājums ir ātrie kredīti- tas ir vienkārši, ātri un, pats galvenais, droši. Vivus.lv izsniedz kredītu līdz 1500 eiro ar atmaksas temiņu līdz 24 mēnešiem. Ja naudas līdzekļus vēlies aizņemties tieši no Vivus.lv, tad Tev atliek vien ieskatīties mājas lapā, izvēlēties nepieciešamo summu un atmaksas termiņu un izveidot savu lietotāja profilu. Aizņemties naudu internetā ir tiešām vienkārši, jo Tev nav jāieplāno laiks, lai dotos uz banku, un nav jāgaida rindā..

 Lai pieteiktos naudas aizdevumam, Tev nepieciešams veikt tikai trīs vienkāršus soļus. Pirmkārt, Tev jāreģistrējas majās lapā un jāizveido savs profils, sniedzot visu nepieciešamo informāciju par sevi. Tad, jāizvēlas nepieciešamā naudas summa, kas ir sākot no 50 līdz 1500 eiro un jānosaka atmaksas grafiks, kas var būt līdz 2 gadiem. Brīdī, kad tavs aizdevuma pieteikums tiks apstiprināts, Vivus.lv nekavējoties pārskaitīs naudas summu. Tev atliek vien sagaidīt to savā bankas kontā, jo tas, cik ātri nauda tiks pārskaitīta ir atkarīgs no katras bankas. Pirms pieteikties ātrajam kredītam, iepazīsties ar visiem noteikumiem un līguma nosacījumiem, ko vari atrast Vivus.lv mājas lapā, sadaļā „Līguma noteikumi” kā arī, seko līdzi savam budžetam un finansiālajam stāvoklim – neaizņemies kredītu, ja šaubies par savām iespējām kredītu atmaksāt laikā, noteiktajā temiņā. Tāpat, neaizņemies ātro kredītu, lai atmāksātu kādas citas pārādsaistības Ievērojot un sekojot līdzi šiem ieteikumiem, gan aizņemties, gan atmaksāt būs vienkārši un tas neradīs nekādu sarežģījumus.

Ja Tev radušies kādi jautājumi vai neskaidrības, Vivus.lv, rūpējoties par klientiem, piedāvā iespēju sazināties ar klientu apkalpošanas līniju katru dienu no 7:00 līdz 24:00 un saņemt konsultāciju par sev interesējošiem jautājumiem. To ērti vari izdarīt zvanot pa tālruni 67 439 777 vai rakstot uz info@vivus.lv. Tāpat, vari izmantot iespēju un sazināties ar Vivus.lv konsultantu izmantojot čatu on – line sistēmā. Savukārt, ja vēlies ko uzzināt pēc klientu apkalpošanas centra darba laika, ieskaties Vivus.lv mājas lapas sadaļā „Jautājumi un atbildes”, kur varēsi atrast informāciju par visiem, biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Ātrais kredīts internetā– piesakies un saņem 15 min laikā!