KreditoriMūsdienu straujais dzīves ritms nozīmē arī dažādus pārsteigumus, arī tādus, kuri prasa ieguldīt naudas līdzekļus. Šādās situācijās ne vienmēr ir iespēja izmantot savus iekrājumus, tādēļ jāatrod cits risinājums. Viens no tādiem noteikti var būt ātrie kredīti.


Plašā piedāvājuma dēļ ātrie kredīti būs piemēroti dažādās situācijās – gan tad, kad mazliet pietrūkst līdz algai, gan arī tad, kad līdzekļi vajadzīgi lielāka apmēra izdevumiem – piemēram, automašīnas remontam.
Kredīts internetā ir vienkārši noformējams – neizejot no mājas vai darba vietas. Tas dod iespēju ietaupīt ne vien laiku, bet nereti arī naudas līdzekļus.
Šobrīd, kad aizdevēju piedāvājums ir ļoti liels, svarīgi neapjukt plašajā piedāvājumu klāstā. Lai izvēlētos sev piemērotāko aizdevēju, svarīgi tos salīdzināt. Tas visvienkāršāk izdarāms kādā no ātro kredītu salīdzināšanas portāliem. Viens no tādiem ir Livit.lv, kas dod iespēju salīdzināt labākos aizdevējus.
Apmeklē Livit.lv un uzzini, kurš aizdevums ir vispiemērotākais tieši tev!
Ja esi iecerējis aizņemties ar maksimāli izdevīgiem nosacījumiem, pirmais kritērijs, kuru noteikti nevajag laist garām, ir, vai pie konkrētā aizdevēja noformējams pirmais aizdevums bez maksas. Jāpiemin, ka šobrīd bezprocentu kredīts noformējams pie lielākās daļas aizdevēju – atliek tikai izvēlēties. Bezmaksas kredīts – lieliska iespēja saņemt aizdevumu un nepārmaksāt!
Otra no lietām, kam noteikti būtu jāpievērš uzmanība, ir maksimālā kredīta summa, sevišķi, ja aizņemies pirmo reizi – kredītlimits pirmajā aizņemšanās reizē ir mazāks, kā aizņemoties otro reizi. Piemēram, pie Ondo.lv, aizņemoties pirmo reizi saņemsi līdz EUR 300 apmērā, bet sākot ar otro reizi, kredītlimits tiks palielināts līdz EUR 425.
Jāpiebilst – lai gan bezmaksas kredīts pieejams tikai pirmajā aizņemšanās reizē, sākot ar otro aizņemšanās reizi pieejamas citas lieliskas iespējas, piemēram, sms kredīts.
Trešais svarīgais faktors, kas tiek vērtēts Livit.lv, ir naudas saņemšanas ātrums. Būtiski, ka naudas kredīts lielākoties tiek izsniegts aptuveni 10- 15 minūšu laikā, kas ir lieliska iespēja, ja nauda nepieciešama steidzami.
Vēl viena būtiska lieta – vecums, no kura tiek izsniegts naudas aizdevums. Te jāpiemin, ka visbiežāk kredīts tiek izsniegts personām, kas sasniegušas vismaz 20 gadu vecumu.
Lai kuru kredītu tu arī izvēlētos, ņem vērā, ka ikviens no tiem ir noformējams bez sarežģītām formalitātēm – pieejams kredīts bez ķīlas, galvojuma un laika tērēšanas kredītiestāžu rindās.
Livit.lv – tavs sabiedrotais veiksmīgā kredīta izvēlē. Tomēr ņem vērā, ka ikviens kredīts ir atbildība, tādēļ aizņemies tikai tik, cik nepieciešams!