teltis pasākumiem akuratsGada siltā sezona ir piemērotākais laiks dažādu pasākumu organizēšanai.

Ja arī tu plāno rīkot kādu saviesīgu pasākumu, taču vajadzīgs piemērots inventārs, apskati pasākumu inventāra nomas servisa Akurats sniegtās iespējas un īrē pasākumam nepieciešamo aprīkojumu. Kopā ar Akurats.lv varēsi realizēt vispārdrošākās idejas!

Piemēram, ja nepieciešama telts vai nojume, Akurats.lv būs veiksmīgākā izvēle – pieejamas dažādas teltis pasākumiem, tādā veidā ikviens varēs atrast visoptimālāko variantu. Telts noma būs labākais risinājums, ja telts nepieciešama tikai uz konkrēto pasākumu. Akurats.lv piedāvātā nojumes noma, ir pakalpojums, kuru atzinīgi novērtē daudzi tirdziņu, festivālu un citu pasākumu organizatori un dalībnieki.

Savukārt, ja vajadzīgi krēsli, Akurats.lv nodrošina arī tos. Krēslu noma piedāvā gan krēslus banketam, gan bāra krēslus festivāliem un ballītēm, kā arī  parastus krēslus, piemēram, dažāda veida prezentācijām un biznesa apspriedēm.

Būtiski piebilst, ka izvēlei arī galdi! Tiek piedāvāti gan stāvgaldi, gan banketu galdi. Pie gaumīgajiem stāvgaldiem, ērti apsēsties varēs četri cilvēki. Savukārt banketu galdi pieejami divos dažādos izmēros. Šie apaļie galdi izceļas ar elegantu dizainu, tādēļ iederēsies ikvienā pasākumā.

Krēslu un galdu noma – noderīga iespēja izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam piemērotāko aprīkojumu, tādā skaitā, kāds tas nepieciešams. Krēslu un galdu īre ir arī labs variants, kā ietaupīt, jo nav jāsatraucas, kur uzglabāt aprīkojumu pēc pasākuma beigām.

Bet varbūt tu esi iecerējis uzrīkot lielisku ballīti draugu lokā? Akurats.lv piedāvājumā stilīgi bāra krēsli , kā arī bāra lete! Izmanto šo iespēju, lai sarīkotu lielisku pasākumu saviem draugiem!

Ja plāno brīvdabas pasākumu, kurš noritēs arī vakarā vai naktī, būtiski parūpēties par tā apmeklētāju labsajūtu, izvēloties atbilstošus sildītājus. Akurats.lv piedāvājumā gāzes sildītāji, kas ērti izvietojami, piemēram, nojumē vai teltī. Rēķinot, cik šādi sildītāji vajadzīgi , jāņem vērā, ka viena šāda sildlampa siltumu dod apmēram 20 kvadrātmetrus lielai platībai.

Izmantot Akurats.lv piedāvātos pakalpojumus ir vienkārši un ērti. Vēlamais aprīkojums tiks nogādāts pasākuma norises vietā, kā arī uzstādīts un demontēts pēc pasākuma beigām. Akurats.lv –  skaistiem svētkiem!