fnserviss.lv ugunsdrošībaIkviena uzņēmuma vadības pienākums ir nodrošināt normatīvajos aktos noteikto ugunsdrošības prasību ievērošanu. Šeit lielisks palīgs var būt FN-Serviss, kas piedāvā ar ugunsdrošību saistītus risinājumus un ugunsdrošības signalizācijas.

Uzņēmums FN-Serviss piedāvā konsultācijas par drošības sistēmām, kā arī veic to pārdošanu un uzstādīšanu. Izvēlei tiek piedāvātas vairāku veidu ugunsdrošības sistēmas- kā piemēram, balss ugunsgrēka izziņošanas sistēmas un vairāku veidu automātiskās dzēšanas sistēmas.

 FN-Serviss piedāvā 3 šāda veida ugunsdzēsības sistēmas- ūdens strūklas dzēšanas sistēmu, ūdens miglas dzēšanas sistēmu un ūdens putu dzēšanas sistēmu.

Ugunsdzēsības sistēmu piedāvājumā ietilpst arī aerosola dzēšanas sistēma. Šis veids ir salīdzinoši jauns risinājums un paredz mazākas izmaksas .

FN-Serviss piedāvā arī dažādas konsultācijas ugunsdrošībā. Uzņēmuma ugunsdrošības audits , ugunsaizsardzības sistēmu projektu caurskatīšana un rekomendācija- tie ir tikai daži no konsultāciju veidiem.

Kā jau minēts, FN-Serviss saviem klientiem piedāvā dažāda veida signalizācijas iekārtas- ne tikai ugunsdrošības signalizāciju, kas ļauj vienkāršāk noteikt zonu , kurā izcēlies ugunsgrēks vai trauksme, bet arī vairākus citus risinājumus- piemēram, apsardzes un video novērošanas sistēmas.

FN-Serviss strādā, lai nodrošinātu visaugstāko drošību ikvienam.

ĪSTENO DARBA VIDES IEKŠĒJO UZRAUDZĪBU KOPĀ AR FN-SERVISS

FN-Serviss nodrošina pakalpojumus arī darba aizsardzības jomā. Ņemot vērā, ka katrā uzņēmumā nepieciešamie darba aizsardzības pasākumi atšķiras, FN-Serviss speciālistu komanda  nodrošina konkrētajam klientam vajadzīgos pasākumus- piemēram, darba aizsardzības instrukciju izstrādāšanu,individuālās aizsardzības līdzekļu izvēli, kā arī citus vajadzīgos pasākumus.

Vēlies iegūt zināšanas darba aizsardzības jautājumos? Piesakies uz darba drošības kursiem, kurus organizē  FN-Serviss. Kursos apgūtais palīdzēs veikt darba aizsardzības speciālista pienākumus uzņēmumā, kas nav uzskatāms par sevišķi bīstamu darba vidi. Informāciju par kursiem, kuros iespējams iegūt zināšanas par darba aizsardzības jautājumiem paaugstinātas bīstamības apstākļos, mājas lapā fnserviss.lv.

Darba vides iekšējā uzraudzība ir aktivitāšu plānošana, lai nodrošinātu nekaitīgu darba vidi. Izvēlies sadarbību ar FN-Serviss un parūpējies par veselībai nekaitīgu darba vidi sev un citiem  darbiniekiem.

FN-Serviss piedāvā arī civilās aizsardzības plāna izveidi. Likums nosaka, ka civilā aizsardzība un tās plāns ir obligāta prasība, ja objekts ir paaugstinātas bīstamības, kā arī tad, ja objektā var būt vairāk kā piecdesmit cilvēku. FN-Serviss izveido atbilstošus civilās aizsardzības plānus ,kā arī saskaņo tos ar Valsts Ugunsdzēsības un Glābšanas dienestu.

FN-Serviss – uzticams un profesionāls partneris jebkuram uzņēmumam- darba aizsardzības, ugunsdrošības, civilās aizsardzības un citu drošības pasākumu realizēšanā.