tvora.lv, koka žogi, koka sētasUzņēmums SIA “Tvora” ar ilggadēju pieredzi savā jomā sniedz optimālus žogu risinājumus katra nepieciešamībai un īpašumam. “Tvora ” darbinieki klientiem piedāvā ne tikai izgatavot dažāda materiāla žogus, bet arī piedāvā optimālus risinājumus jebkuras zonas platībai un pasūtītāja finansiālajām iespējām. Tev atliek izvēlēties videi un mājoklim atbilstošāko žoga materiālu un vērsties pie firmas Tvora darbiniekiem. Piedāvājumā arī īslaicīgi žogi un metālisku konstrukciju žogi kultūras pasākumiem, norobežot būvobjektus, mazdārziņa teritorijas norobežošanai u.c.
Kā viens no klasiskākajiem žogu veidiem, kas ir plaši izmantots Latvijas platuma grādos, ir koka žogi. Uzņēmuma mājaslapā Tvora.lv ( http://www.tvora.lv/ ) vari atrast koka žogu risinājumu veidus – gan ar statiskā, gan ar horizontālā novietojuma koka dēļiem. Koka žogu veidošanā tiek izmantota tikai kvalitatīvi apstrādāta koksne Thermowood no Somijas, kas nodrošina lielu kalpošanas laiku. Tāpat pie sortimenta izstrādes speciālisti klientiem piedāvā pārklāt koksni ar dekoratīvu pārklājumu, kas piešķirs sētai īpaši mirdzošu efektu. Savukārt plašām teritorijām kā ganības, aploks u.c. vērts pasūtīt žogu no PVC jeb plastmasas veida žogi. Pasūtot PVC materiāla sētu, nevajadzēs uztraukties par tās priekšlaicīgu nolietošanos, jo PVC materiālam ir augsta noturība pret UV stariem un mitrumu un nepakļaujas ārējo apstākļu nelabvēlīgajai ietekmei. Viegli padodas arī dažādām temperatūras svārstībām, kas mūsu platuma grādos ir diezgan būtiski (termonoturība no -30° C līdz pat +50° C). Masīvākiem risinājumiem komplektē metāla žogu izveidošanu un uzstādīšanu. Metāla žogi teicami piemēroti dažādam arhitektūras stilam.
Ja tavā īpašumā ir nesen iegūta teritorija, ko esi paredzējis norobežot ar pagaidu žogu, ļoti ieteicams izmantot metinātā sieta sētas risinājumu. Metinātais sieta žogs tiek izgatavots no lodētām cinkotām stieplēm, kas ir savā starpā sametinātas kopā, veidojot ruļļa sietu. Labs variants piepilsētā piederošā dārziņa ierobežošanai. Turklāt tās montāža ir diezgan viegla – siets tiek piestiprināts pie īpašiem stabiem, kas tiek iekalti gruntī. Klāstā ir ne vien populārākie privātīpašumu sētu risinājumi, bet arī žogu konstrukcijas uzņēmumiem, dažādiem mākslas pasākumiem, sporta laukumu norobežošanai un citiem. Tai skaitā arī mobilie žogi, kas ir ātri un viegli samontējami žogi no cinkota tērauda rāmja, kas savā starpā savienoti ar skavu no triecienizturīga cinkotā tērauda. Diezgan labi noder cilvēku plūsmas kontrolēšanai masu pasākumos, ceļu satiksmes ierobežošanai, kā arī būvdarbu zonās u.c.
Vērsies pie firmas “Tvora” konsultantiem ar savām vēlmēm – viņi piedāvās piemērotāko un optimālāko risinājumu noteiktās privātteritorijas vai pagalma norobežošanai, ņemot vērā gan atvēlētos naudas līdzekļus, gan arī zonas laukumu un īpatnības. Speciāli sētām no akmens bloku konstrukcijām piedāvājuma klāstā betona jumtiņi. Tie aizsargā akmens blokus no lietus un mitruma, aizkavēs netīrumu nokļūšanu starp blokiem, šādi nodrošinot noturību pret laikapstākļu un vides negatīvo ietekmi.
Apskati sniegtos piedāvājumus kompānijas vietnē www.tvora.lv un sazinies ar speciālistiem par atbilstošāko konsultāciju laiku.