darba drošība www.fnsserviss.lv latvijaKā zināms, ugunsdrošība ir nozīmīgs jautājums ikvienā uzņēmumā un iestādē. Ja vēlies parūpēties par ugunsdrošības jautājumiem ar profesionāļu palīdzību, izvēlies FN-Serviss pakalpojumus.

FN-Serviss ir uzņēmums, kas sniedz konsultācijas par efektīvām drošības sistēmām, kā arī veic to uzstādīšanu.
Gan lieli, gan mazi uzņēmumi un iestādes var atrast sev izdevīgāko risinājumu- FN-Serviss piedāvā vairāku veidu ugunsdrošības sistēmas.
Kā vienu no opcijām var minēt ūdens ugunsdzēsības sistēmas, kas īpaši piemērotas plašām telpām ,kā arī daudzstāvu celtnēm
Vēl viena no piedāvātajām ugunsdrošības sistēmām ir aerosola dzēšanas sistēma. Tās norisi nodrošina energomateriālu ķīmiska reakcija, kas rada efektīvu pulvera aerosolu- uguni tas spēj nodzēst dažās sekundēs.
Būtiski, ka katra no FN-Serviss klāstā esošajām ugunsdrošības sistēmām efektīvi un ātri likvidē ugunsgrēku, samazinot zaudējumus.

DAŽĀDA VEIDA SIGNALIZĀCIJAS SISTĒMAS LIELIEM UN MAZIEM UZŅĒMUMIEM

Uzņēmums FN-Serviss piedāvā dažādu veidu signalizācijas sistēmas – gan ugunsdrošības signalizāciju, gan arī vairākas citas ar drošību saistītas signalizācijas iekārtas – piemēram, video novērošanas sistēmu. Jāpiemin- likums nosaka, ka ugunsdrošības signalizācija ir obligāta prasība noteiktās ēku grupās. FN-Serviss piedāvājumu klāstā divu veidu ugunsdrošības signalizācija -konvencionālā ugunsdzēsības signalizācijas sistēma un adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēma.
Konvencionālās (analogās) ugunsdzēsības signalizācijas sistēmas ieteicams uzstādīt nelielos objektos. Šīs sistēmas galvenais princips- ugunsdzēsības signalizācijas dektatori tiek sadalīti pa zonām, kas ļauj trauksmes gadījumā efektīvi atklāt teritoriju, kurā izcēlies bojājums vai ugunsgrēks.
Turpretī adrešu ugunsdzēsības sistēma efektīva būs plašākās vietās. Katram no uzstādītajiem signalizācijas dektatoriem ir noteikta adrese, kas ļauj ātri noteikt bojājuma vai ugunsgrēka rašanās vietu.
Plašāku informāciju par visām signalizācijas sistēmām uzzini mājas lapā Fnserviss.lv

LABĀKIE RISINĀJUMI DARBA UN CIVILĀS AIZSARDZĪBAS JOMĀ – FNSERVISS.LV

FN-Serviss nodrošina ne tikai ugunsdrošības pasākumus un signalizācijas iekārtu uzstādīšanu, bet arī nodarbojas ar darba aizsardzību. Piedāvājumā darba vides riska novērtēšana, obligāto veselības pārbaužu noteikšana, kā arī dažādi citi pakalpojumi.
Interesenti var apmeklēt arī FN-Serviss organizētos darba drošības kursus. Šie darba aizsardzības kursi nodrošinās visas vajadzīgās zināšanas, lai pēc tam varētu strādāt par darba aizsardzības speciālistu.
Saskaņā ar Ministra Kabineta noteikumiem, darba drošības kursi ilgst 60 stundas, un tajos tiek izskatītas visas vajadzīgās pamatzināšanas – piemēram, par vispārīgiem darba aizsardzības jautājumiem, normatīvajiem aktiem, kā arī darba vides risku ietekmi un to novērtēšanu.
Lai novērtētu iespējamos riskus darbinieku drošībai un veselībai, jāveic darba vides iekšējā uzraudzība. Šajā gadījumā visas nepieciešamās aktivitātes pilnībā atkarīgas no konkrētā uzņēmuma darbības sfēras. FN-Serviss nodrošina profesionālu darba vides iekšējās uzraudzības realizāciju.
Saskaņā ar likumu, civilā aizsardzība un tās plāns ir obligāta prasība objektos, kas noteikti kā paaugstinātas bīstamības ,kā arī tur, kur var vienlaicīgi atrasties vairāk kā 50 cilvēku. FN-Serviss piedāvā realizēt ne tikai civilās aizsardzības plāna izveidi, bet arī tā saskaņošanu ar Valsts Ugunsdzēsības un Glābšanas dienestu.
Ieskaties FN-Serviss mājas lapā fnserviss.lv un uzzini visu aktuālo informāciju par drošu darba vidi sev un citiem uzņēmuma darbiniekiem!