dziļurbumi lētiMājās problēmas ar ūdens apgādes sistēmu? Vēlies uzturā droši lietojamu ūdeni? Varēsi atrisināt šīs problēmas ar Udensjums.lv profesionāļu palīdzību! Udensjums.lv darbinieki klientiem piedāvā gan ūdens autonomās pieveduma sistēmas uzstādīšanu, gan mini ekskavatora pakalpojumu, siltumsūkņu ierīkošanu u.c. Aplūkis piedāvāto pakalpojumu klāstu Udensjums.lv.

Udensjums.lv pakalpojumu piedāvājumā ir mini ekskavatora risinājumi. Tas noteikti būs sevišķi noderīgs zemes rakšanas un labiekārtošanas situācijā, iebraucamā ceļa atjaunošanā, arīdzan sniega izvešanai ziemas mēnešos. Ja esi nolēmis sakopt teritoriju, mini ekskavatora pakalpojumi būs noderīgs augsnes sagatavošanai apstādījumiem . Udensjums.lv servisa piedāvājumā arīdzan siltumsūkņu uzstādīšana privātmājas apsildes izveidē. Ja grib salīdzināt ar cita veida apsildes sistēmas veidiem, siltumsūkņi spēj mazināt enerģijas patēriņu patpar 75%. Tie ne tikai apsilda, bet arī garantē mājokļa dzesēšanu vasaras laikā.

Lai lauku īpašuma saimniecībā tu saņemtu kvalitatīvu uzturā izmantojamu ūdeni, konsultējies pie Udensjums.lv darbiniekiem. Ņemot vērā lokācijas vietu, viņi rekomendēs piemērotāko risinājumu. Risinājums, kas ir labākais privātmājām, ir ūdens ieguves veids no dolomīta slāņa – ar artēziskā urbuma ierīkošanu. Uzņēmuma profesionāļu pārraudzībā ir artēzisko aku urbšana, kas klientiem nodrošina kvalitatīvu, tīru no bakterioloģiskā piesārņojuma ūdeni, ko iespējams lietot uzturā. Paaugstināta dzelzs un kaļķa daudzumu var nokārtot ar ūdens mīkstināšanas filtru montēšanu. Dziļurbuma ierīkošana ir ieteicama arī tiem, kas dzīvo lauku teritorijā un grib tīru un “garšīgu” dzeramo ūdeni.

Atkarībā no tavām finansiālajām iespējām un dziļurbuma uzstādīšanas opcijām, speciālisti no Udensjums.lv tev ieteiks optimālāko risinājumu. Aplūko ūdens autonomās apgādes sistēmas izveidošanas pakalpojumus u.c. pakalpojumus. Udensjums.lv!