udensjums.lv dziļubums, arteziskais urbums, spices urbumsJa mājoklim aktuāli ir uzstādīt automātisko ūdensapgādes nodrošināšanu, izvēlies jomas profesionāļus no Udensjums.lv. Šobrīd kvalitatīvs pārtikā lietojams ūdens tiek nodrošināts no atšķirīgiem pazemes slāņiem. Kopumā tie ir trīs: secīgi kvartāra jeb augšējais zemes slānis, dolomīta zemes kārta un smilšakmens slānis. Konkrētā klienta lokācijas vieta nosaka ūdens iegūšanas iespējas, kurām tiek noteikts atbilstošākais variants dziļurbuma izveidošanai un dzeramā ūdens krājumu iekārtu ierīkošanai.

Īpaši artēziskais urbums jeb dziļurbums – ir piemērotākais risinājums privātmājai. Ūdeni ir iespējams izmantot uzturam un ikdienas lietošanai – mazgāšanās, dārza laistīšana u.tml.

Dziļurbumi pie Udensjums.lv

Zemes pamatiežos izveidotos urbumus dēvē par dziļurbumiem jeb artēziskajiem urbumiem. Tas ir brīvs no bakterioloģiskiem piemaisījumiem, līdz ar to kvalitatīvāks un tīrāks. Dziļurbumus uzstāda ūdensnesoša horizonta dziļumā, , un tajā iestiprina bezsienu plastikāta, nerūsējošā tērauda vai tērauda caurules un filtra daļas. Atsevišķās lokācijas vietās artēziskā urbuma ūdenī iespējama liela dzelzs Fe savienojumu un kaļķa koncentrācija, ko ilglaicīgi var novērst ar attiecīgu ūdens filtru uzstādīšanu.

SIA “Ground Water” speciālisti artēzisko urbumu uzmontēs dažu dienu laikā, un uzstādīšanas ilgums atkarīgs no grunts sastāva, dziļurbuma dziļuma un nesošajām konstrukcijām (vidēji līdz 10 dienām). Dziļurbumi ir optimālākais risinājums ūdens apgādes sistēmas jautājuma atrisināšanā, jo tam ir lielāks kalpošanas periods, nepārtraukta un gandrīz nebeidzama ūdens pienākšana. Lai gan izdevumi ir lielāki par alternatīvām ūdens iegūšanas iespējām, ilgtermiņā nepārprotami atmaksāsies ieguldīt lielākus naudas līdzekļus.

Piesakies dziļurbumu izveidei ŠEIT!