ātrais kredītsSMSCREDIT.LV – ĪSTERMIŅA ĀTRAIS KREDĪTS DAŽĀDĀS SITUĀCIJĀS

Tiem, kuri grib kredītu noformēt vienkārši un ātri, piemērots var būt ātrais kredīts. Ātrais kredīts ērti noformējams internetā .

Ja nepieciešams ātrais kredīts, būtiski atrast arī labāko kredītdevēju. Noderīgs variants var būt SMScredit.lv, kas rūpējas, lai ātrais kredīts būtu ērti pieejams un mūsdienu prasībām atbilstošs.

AIZŅEMIES TAGAD, ATMAKSĀ PĒC 30 DIENĀM

SMScredit.lv aizdevums piemērots būs īstermiņa sarežģījumu gadījumā, kad aizdevums vajadzīgs uz īsu laiku. SMScredit.lv aizdevums tiek izsniegts uz termiņu līdz 30 dienām, maksimālā summa 425 EUR. Jaunajiem klientiem gan jārēķinās ar mazāku maksimālo summu – 300 EUR, taču kredīts ir bez maksas. Tātad aizdevums pieejams bez piemērotas procentu likmes. Tas ir vēl viens iemesls, kādēļ SMScredit.lv aizdevums ir izdevīgs risinājums!

SMScredit.lv ir kredīts bez ķīlas, galvojuma un citu formalitāšu kārtošanas. Turklāt kredīts bez ķīlas piesakāms tikai dažās minūtēs. Reģistrējies aizdevēja mājaslapā, piesakies aizdevumam, un jau pēc dažām minūtēm kredīts bez ķīlas tiks ieskaitīts Tavā bankas kontā!

PATĒRIŅA KREDĪTS – PLUSI UN MĪNUSI

Tiem, kas jau reģistrējušies aizdevēja mājas lapā, pieejami arī ātrie kredīti. SMS kredīti ir opcija kredītam pieteikties tikai ar vienas īsziņas starpniecību. SMS kredīti īpaši piemēroti , kad nav pieejams dators .

Šobrīd nebanku kredītu tirgū tiek piedāvāts ne vien īstermiņa aizdevums, bet arī patēriņa kredīts. Patēriņa kredīts radīts lielāku dzīves plānu realizēšanai, tomēr tā ir arī lielāka atbildība. Patēriņa kredīts paredz lielāku naudas summu un garāku atmaksas termiņu, tādēļ saistās ar lielāku risku. Pie SMScredit.lv patēriņa kredīts nav pieejams, tomēr naudas summa, ko kredītdevējs piedāvā, ir salīdzinoši liela, tādēļ noderēs arī lielāku mērķu sasniegšanai.

KREDĪTA NOFOROMĒŠANAS NOTEIKUMI

Ja Tu  esi vecumā no 20 līdz līdz 75 gadiem, ar pozitīvu kredītvēsturi un pietiekamu ienākumu līmeni, nav iemesla, kāpēc lai Tev netiktu izsniegts ātrais kredīts. Ja vēlies to noformēt:

  •    veic reģistrāciju SMScredit.lv;
  •   piesakies vēlamajam aizdevumam;
  •   gaidi atbildi;
  •   apstiprinošas atbildes gadījumā saņem naudu savā bankas kontā vien 10 minūtēs.

LOJALITĀTES PROGRAMMA, MOBILĀ APLIKĀCIJA , KĀ ARĪ CITI BONUSI

Lai aizdevums būtu vēl draudzīgāks, kredītdevējs izveidojis arī lojalitātes programmu, ar kuras palīdzību aizņemties vēl izdevīgāk. Izpildot dažus vienkāršus noteikumus, ar kuriem vari iepazīties aizdevēja mājaslapā, saņemsi patīkamas atlaides kredīta komisijas maksai.

SMScredit.lv ir daudzu iecienīts īstermiņa kredītu aizdevējs Latvijā ar starptautisku pieredzi un lielu klientu loku.

Ja nepieciešams kredīts bez ķīlas, SMScredit.lv ir īstā opcija. Tiek izsniegti arī SMS kredīti un maza apjoma patēriņa kredīts. Ieskaties www.smscredit.lv, lai uzzinātu vairāk. Turpat arī noformējams aizdevums.