images (5)Attiecīgais uzņēmums nodarbojas ar telšu iznomāšanu Latvijā un pārējās Baltijas valstīs. Iespējams, ka šīs firmas vārdu redzat pirmo reizi, bet viens no labākajiem variantiem, kādā noteikt uzņēmuma uzticamību, ir noskaidrot tā sadarbības partnerus. Baltic Beach Party, Rīgas Svētki, Dziesmusvētki — šo pasākumu organizatori izmantojuši Akurats.lv piedāvātās iespējas, kā arī uzņēmuma sniegtos pakalpojumus augstu vērtē kāzu, pilsētas svētku, sporta spēļu, muzikālu performanču un tamlīdzīgu pasākumu rīkotāji.

Telts noma jebkura veida pasākumiem

Ja jūs interesē telts noma, noteikti jāzina, ka uzņēmuma piedāvājumā iespējams atrast vairākus telšu veidus. Mazākās no tām ir trīs M platas un tikpat garas, lielākās ir pat 1500 m2 lielas. Turklāt telts noma sevī ietver iespējamību attiecīgo telti pielāgot konkrētām vajadzībām — iespējams uzstādīt sienas ar vai bez logiem, ieklāt dažādu materiālu grīdas, ievietot teltīs galdus un krēslus, kā arī ievietot lampas apsildei vai gaismas nodrošināšanai. Telts noma nozīmē arī iekļautu telts piegādi, salikšanu, demontāžu un aizgādāšanu.

Piedāvājumā — krēslu noma

Ja vajadzīga krēslu noma, tiek piedāvāti dažādu veidu krēsli: vienkārši saliekami krēsli, kas noderēs jebkādam pasākumam; banketu krēsli, pateicoties mīkstajai apdarei, ir ērtāki; bāra krēsli būs derīgi bāros un kafejnīcās. Krēslu noma piedāvā nomāt arī klubkrēslus. Kā arī, ja krēslu noma tiks izmantota pie Akurats.lv, tiek piedāvāta krēslu atvešana, uzstādīšana un novākšana, ja to gribat.

Apsildīšanu spēj nodrošināt gāzes sildītāji

Ja ārtelpu sarīkojums ieplānots vēsā laikā, teltis vai nojumes var apsildīt — tādu variantu sniedz  Akurāts gāzes sildītāji. Taču jāzina, ka gāzes sildītāji nedrīkst tikt izmantoti iekštelpās, kā arī nepieciešams ievērot mājas lapā atrodamos drošības pasākumus. Gāzes sildītāji uzstādāmi tikai ar profesionāļu palīdzību, taču gāzes balonu apmaiņu pēc tam varēs veikt arī paši pasākuma rīkotāji.

Paredzēts priekšnesums? Noderēs saliekamā skatuve

Gadījumos, kad ieplānots sarīkojums ar performanci vai priekšnesumiem, tad noteikti nepieciešama būs saliekamā skatuve.  Saliekamā skatuve sastāv no 1x2m un 1x1m lieliem moduļiem, bet tās augstumu virs zemes var regulēt, tādējādi skatuvju variantu skaits ir milzīgs. Iespēja regulēt kāju augstumu paredz , ka saliekamā skatuve var tikt uzstādīta vietās, kuru reljefs nav līdzens.

Nomai pieejami arī bāra krēsli

Ēdināšanas iestādēs piemēroti būs bāra krēsli. Uzsākot uzņēmējdarbību, dažkārt nav iespējams visu inventāru iegādāties uzreiz. Tādos gadījumos jāatgādina, ka bāra krēsli plašā klāstā pieejami Akurats.lv. Bāra krēsli var tikt izmantoti cilvēku sasēdināšanai arī kādos lielākos sarīkojumos.

Teltis — kādas vien vajadzīgas

Teltis šajā uzņēmumā pieejamas plašā klāstā un variācijās. Konkrētiem sarīkojumiem vajadzīgas atšķirīgas teltis, un ar to parametriem varat iepazīties uzņēmuma mājas lapā, taču jāzina, ka teltis iespējams gan apsildīt, gan tajās ievietot grīdu, kā arī veikt vēl cita veida uzlabojumus.