telts nomaUzņēmuma Akurāts nodrošinātā telts noma ir lielisks risinājums, ja vajadzīga pasākuma norises vieta vai telpas lietu uzglabāšanai. Telts noma ir piemērota atšķirīgiem gadījumiem, piemēram, gadatirgiem, festivāliem, pilsētas svētkiem un citiem. Arī tad, ja jums ir vajadzīga cita pasākumu aprīkojuma, piemēram, skatuvju, krēslu un citu noma, Akurāts ir piemērotākais risinājums.

Viena no būtiskākajām pozitīvajām īpašībām, kas ir telts nomai ir, ka telti nav vajadzīgs pirkt. Tā vietā, lai maksātu par pašu telti, jūs norēķināsities tikai par tās izmantošanas laiku. šī ir lieliska iespēja ietaupīt, turklāt jums nevajag uztraukties, ko darīt ar nojumi pēc tam, kad pasākums būs beidzies. Uzņēmuma darbinieki to nojauks un aizvedīs.

Telts noma ir pakalpojums, ko ieteicams lietot, kad:

●             Plānojat sarīkot pasākumu ārpus telpām;

●             Nepaguvāt rezervēt telpas pasākumam;

●             Gribat atrast pieņemamu risinājumu dažādu mantu turēšanai.

Ja plānots pasākums ārpus telpām, piemēram, koncerts, sporta spēles, viesības vai kāds cits, un jūs vēlaties nodrošināties pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem, SIA Akurāts teltis būs lielisks risinājums. Tāpat telts noma noderēs kā alternatīva pagaidu noliktavai. Tā kā teltis ir iespējams siltināt un Akurāts piedāvā sildītāju īri, telts noma ir izmantojama ne vien siltajai sezonai.

Jebkurš, kas vēlas nomāt nojumi, pie Akurāts atradīs sev piemērotu risinājumu, jo uzņēmums iznomā vairāk nekā 10 atšķirīgu lielumu un formu teltis. Iznomājamo telšu lielumi ir patiešām atšķirīgi – mazākās var būt līdz 10 kvadrātmetriem lielas, bet iespaidīgāko izmērs ir pat 1500 kvadrātmetri, aplūko piedāvājumu mājaslapā- http://akuratspasakums.lv/

Pasākuma noorganizēšana būs patiešām viegla, ja izmantosiet kompānijas Akurāts pakalpojumus. Uzņēmums pasākumu rīkotājiem iznomā it visu pasākumiem vajadzīgo aprīkojumu – iznomāt gan teltis un dažādu izmēru nojumes, gan grīdas, banketa un bāra krēslus, stāvgaldus un parastos galdus, kā arī citu vajadzīgo aprīkojumu. Jūsu ērtībām SIA Akurāts piedāvā arī aprīkojuma piegādi un salikšanu.