Ja esi ieplānojis rīkot ballīti brīvdabā, Tev jārēķinās ar Latvijas laika apstākļiem — tie bieži vien var izbojāt pat labākās ballītes. Bet ne tādā gadījumā, ja par to padomāsi iepriekš un izīrēsi teltis pasākumiem. Tās spēs dot patvērumu tad, ja līst lietus vai noverojamas spēcīgas vēja brāzmas. Akurats.lv teltis pasākumiem pieejamas dažādos izmēros: sākot ar 3 x 3 m un beidzot ar 20 x 75 m lielu telti. Klāstā iespējams atrast teltis pasākumiem vairākās formās un komplektācijās — zvaigznes formā, ar sienām un / vai grīdu un citās variācijās.

PASĀKUMU APRĪKOJUMA SERVISS — VEIKSMĪGAM PASĀKUMAM

Nojumes noma — kur un kādā veidā tai pieteikties? Ērtākais no variantiem ir doties uz mājaslapu www.akurats.lv un veikt pasūtījumu. Tiesa gan, jāsaprot — nojumes noma interesē ne Tevi vienu, tāpēc pakalpojumam piesakies vairākas nedēļas  pirms tam, ideālajā gadījumā — aptuveni 60 dienas pirms svētkiem. Ļoti patīkami ir tas, ka Akurats.lv piedāvā nojumes piegādāšanu jebkurā no Baltijas valstīm, turklāt nodrošina telts montāžu un demontāžu. Tāpēc, ja Tev nepieciešama nojumes noma, neaizmirsti, ka Akurats.lv pavisam noteikti varēs palīdzēt! Vairāk uzzini te!

 

STĀVGALDU NOMA SPĒJ NODROŠINĀT AR LIELU STĀVGALDU SKAITU

Kad Tevis rīkotam pasākumam vajadzīga ne vien nojume, bet arī galdi, zini, ka stāvgaldu noma ir vēl viens Akurats.lv sniegts pakalpojums. Stāvgaldi ir praktiski un izturīgi, kā arī to atturīgais dizains iederēsies praktiski jebkura pasākuma vizuālajā veidolā. Stāvgaldu noma lieti noderēs, kad vajadzīgi galdi, uz kuriem ērti novietot dzērienus un ēdienus. Tāpēc tie galvenokārt tiek pasūtīti tādām viesībām, kur tiks pasniegti dzērieni un našķi, bet svētku mielasts nav paredzēts. Šādās situācijās stāvgaldu noma minama kā lieliska opcija!

 

KĀDĀS SFĒRĀS STRĀDĀ AKURATS.LV?

Akurats.lv nu jau vairāk nekā 10 gadus darbojas nojumju un to aksesuāru izīrēšanā. Akurats.lv piedāvā izīrēt vairākus nojumju variantus — no deviņu kvadrātmetru lielām teltīm draugu pasēdēšanai līdz nojumei ar 1500 kvadrātmetru ietilpību. Kā arī — ikvienu no teltīm var individuāli pielāgot, ieklājot tajā grīdu, sadalot nojumi vairākās telpās, ievietojot sildītājus vai apgaismojumu, utt. Par to, cik kvalitatīvi strādā Akurats.lv, norāda pasākumi, kuros izmantoti attiecīgā uzņēmuma pakalpojumi — Dziesmusvētki, Dance Summit, Rīgas Svētki, kā arī dažādi gadatirgi, izstādes, sporta spēles utt.. Tieši šī iemesla dēl Akurats.lv sniegtās iespējas atzinīgi vērtē tik liels skaits cilvēku.

 

Labam un gaumīgam pasākumam palīdzēs Akurats.lv sniegtās iespējas — izmanto tās nekavējoties!