viss pasākumiem www.Akuratspasakums.lvOrganizējot pasākumu, ne vienmēr ir izdevīgi iegādāties nepieciešamo aprīkojumu, piemēram, krēslus, galdus vai nojumes. Tādā situācijā var palīdzēt pasākumu aprīkojuma noma, kas ļaus izvēlēties nepieciešamo aprīkojumu uz tieši tik ilgu laiku, cik tas nepieciešams.

Sia ”Akurāts” ir uzņēmums, kas piedāvā telšu, galdu, krēslu, lampu un cita aprīkojuma nomu . Neatkarīgi no tā, kāda ir plānotā pasākuma specifika, ar Akuratspasakums.lv nodrošinātajiem risinājumiem viss izdosies lieliski.

Viens no populārākajiem Akurāts nodrošinātajiem pakalpojumiem ir telts noma. Uzņēmums piedāvā dažādu  veidu teltis un nojumes visa veida pasākumiem. Nojumes noma- lieliska iespēja izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam piemērotu telti vai nojumi.

Akurāts piedāvā ne tikai telšu īri, bet arī speciālistu konsultācijasun aprīkojuma piegādi, uzstādīšanu un demontāžu. Telts īre- tas ir ērti un izdevīgi!

NEPIECIEŠAMI KRĒSLI BANKETAM? AKURĀTS APRĪKOJUMA NOMA BŪS EFEKTĪVS RISINĀJUMS!

Ja nepieciešami banketu krēsli tikai uz pasākuma laiku, vienkāršākais un arī izdevīgākais veids ir Akurāts banketu krēslu noma. Tiek piedāvāti gaumīgi banketu krēsli , kas iederēsies jebkurā interjerā.

Pie Akurāts pieejami gan banketu galdi, gan arī galdi un soli dažādu citu pasākumu rīkošanai. Galdu noma ir izdevīgs risinājums dažādos notikumos .

Pasākumam nepieciešama arī skatuve? Ieskaties Akurāts saliekamās skatuves piedāvājumā .

Piedāvājumā vairāku formu skatuves, lai ikviens varētu izvēlēties  pasākumam atbilstošāko. Katrai no skatuvēm ir pakāpieni. Vērts pieminēt arī arī, ka par skatuves piegādi, montāžu un demontāžu parūpēsies Akurāts .

Firmas Akurāts komanda aizgādās un uzstādīs nepieciešamo aprīkojumu, kā arī veiks tā demontāžu pēc pasākuma beigām. Jāpiebilst arī, ka Akurāts savus pakalpojumus sniedz ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijas un Lietuvas teritorijā.

Lai arī kādu pasākumu esi iecerējis rīkot, sazinies ar Akurats.lv komandu, kura piedāvās efektīvus risinājumus jebkuram pasākumam. Noorganizē neaizmirstamus svētkus ar pasākumu aprīkojuma nomu pie akuratspasakums.lv- http://akuratspasakums.lv/kreslu-noma