Ieejas durvis un to apkārtne ir viena no visnetīrākajām vietām – īpaši publiskajā telpā. Aizturēt netīrumus var gumijas paklāji. Paklāji tiek ražoti no augstvērtīgas nitrilgumijas, tāpēc gumijas paklāji saglabā formu un funkcijas ilgāku laika posmu. Pareiza ekspluatācija un regulāra tīrīšana nodrošina, ka gumijas paklāji kalpos vairāk par vienu sezonu.

Paklāju noma ir izdevīgs risinājums

Izturīgi gumijas paklāji labi tiek galā ar netīrumiem, taču kā pienācīgi parūpēties par paklāju? Maināmo paklāju noma, ko nodrošina tekstila serviss, ir ērts risinājums, jo atvieglo rūpes par paklāju uzturēšanu un nomaiņu.
Maināmo paklāju noma, ko piedāvā tekstila serviss, nozīmē, ka paklāji tiks piegādāti, nomainīti un iztīrīti ar piemērotiem līdzekļiem.

Kādi higiēnas produkti ir visnoderīgākie?

Katram patīk tīras, sakārtotas telpas, tāpēc higiēnas produkti tiek izmantoti ļoti daudz. Tekstila serviss piedāvā efektīvus un ekoloģiskus higiēnas produktus. Daudzi higiēnas produkti tiek ražoti , izmantojot jaunākās tehnoloģijas, un tos droši var lietot arī mazi bērni un alerģiski cilvēki.

Ja gribat ilgu laiku iztikt ar vienu ziepju iepakojumu, Jums būs nepieciešams putu ziepju dozators – tas ir ekonomisks risinājums, jo samazina ūdens un ziepju patēriņu. Vēl viena priekšrocība – putu ziepju dozators atstāj izlietni un tās apkārtni tīru, jo neļauj ziepēm nonākt uz virsmas.

Gaisa atsvaidzinātājs patīkamam gaisam

Moderni gaisa atsvaidzinātāji telpām neitralizē nepatīkamu smaku nevis ar vēl stiprāku aromātu, bet absorbējot un pārvēršot smaku. Gaisa atsvaidzinātāji, ko piedāvā tekstila serviss,tiek ražoti gan kā aerosoli, gan kā aromātu nemitīgi izplatošās ierīces.

Higiēnas produkti un maināmo paklāju noma, ko piedāvā tekstila serviss, ir vienkāršs, bet efektīvs veids, kā uzturēt telpas teicamā kārtībā. Iegādājieties visu nepieciešamo, lai uzturētu tīras telpas!