1a.lv biroja tehnikaNodrošini kvalitatīvu ofisa darbību ar nepieciešamā printera izvēli, papīra smalcinātājiem, arīdzan kancelejas precēm .

  • dažāda veida printeri biroja vajadzībām;
  • papīra smalcinātāji un citas elektroniskas ierīces;
  • un vairākas biroja darbam nepieciešamās kancelejas preces. Kā piemēram papīrs, matricu komplekti, toneri u.c. biroja preces.

Plašākā preču izvēle, turklāt iespējams pielīdzināt pāris preces, tieši produktu pirkšanas lapā. Iepērcies interneta veikalā un taupi savu laiku.

PRECES MĀJOKĻA UN BIROJA LABIEKĀRTOŠANAI

Sadzīves tehnika mājokļa ērtībām

Interneta veikala daudzveidīgajā piedāvājuma klāstā var nopirkt sadzīves tehniku vannasistabas un virtuves labiekārtošanai.

Virtuves un vannasistabas ērtībām ieskaties lielās sadzīves tehnikas sortimentā. Pie sadzīves tehnikas atradīsi gan dažāda izmēra trauku mašīnas un ledusskapjus, gan arī ūdens sildītājus, veļas žāvētājus u.c. preces. Vairākas elektriskās virtuves iekārtas, kā rokas blenderi, tējkannas, galda grili u.c. preces.

IKDIENĀ NEPIECIEŠAMĀS IEKĀRTAS SAZIŅAI, DARBAM UN ATPŪTAI

Daudzfunkciju telefoni

Iegādājoties mobilo telefonu, vērs vērību ne tikai vizuālajam izskatam, bet arī tehniskajiem parametriem. Nozīmīgākie lielumi, pēc kā vadīties, izvēloties mobilo telefonu ir: atmiņas kartes kapacitāte, procesoru skaits, fotokamera un savienojamība. Pašlaik arvien populārāki paliek skārienjūtīgie telefoni – tiem ekrāns reaģē uz pieskārieniem. Interneta veikalā vari iegādāties tādu pasaulē kvalitatīvu zīmolu kā Nokia, Apple un citu zīmolu viedtālruņus.

Ja pērc preci internetā, tu parocīgi vari apskatīt izvēlētās preces pēc to rādītājiem būtiskākajiem nosacījumiem.

Preces datoram

Ja esi datortehnikas meklējumos, aplūko daudzveidīgo preču sortimentu interneta veikalā. Savām nepieciešamībai varēsi atrast visu nepieciešamo kā mājai, tā birojam.. Veicot pirkumus interneta veikalā, ir izdevīgi sakomplektēt vajadzīgo datortehniku vienuviet: datori, monitori, kameras u.c. preces.

Pērc televizoru interneta veikalā

Ja plāno iegādāties televizoru, taču staigāšana pa lielveikalu ir nomācoša, iepērcies interneta veikalā. Tajā var samērā ērti apskatīt tevis izvēlētās preces un sameklēt labāko variantu.

Iegādājoties televizoru, allaž svarīgi aplūkot svarīgākos lielumus. Kā pirmais ir ekrāna lielums, ko mēra pa diagonāli collās 1colla = 2,54 cm. Lai televizora skatīšanās būtu patīkama, televizora lielumam jābūt trīs reizes mazākam par distanci, kurā ieplānots to skatīties. Otrs faktors nosaka attēla kvalitāti un detalizāciju – ekrāna izšķirtspēja. Tā iedalās 3 veidos: HD jeb High Definition (720p), Full HD (1080p) un Ultra HD izšķirtspēja..Jaunākie televizoru modeļi no Samsung, LG un citiem ražotājiem atbalsta trīsdimensionālu formātu, kas nozīmē telpisku attēlu un video pārraidi. .

Interneta veikala sortimentā kā LED, tā arī Plazmas televizori.. Atkarībā no individuālajām prasībām un televizora skatīšanās paradumiem, pērc atbilstošāko pēc to opcijām, translētā attēla kvalitātes un enerģijas taupīšanas iespējām.

DAUDZVEIDĪGS SPORTA PREČU PIEDĀVĀJUMS

Veicot pirkumus interneta veikalā, ieraudzīsi plašā preču klāstā sporta preces dzīvesveidam.

  • Interneta veikals nodrošina iespēju online pasūtīt sporta preces teju visiem sporta veidiem. Sporta preces florbolam, galda tenisam, nūjošanai, kā arī vēl citiem komandu un individuālajiemsporta veidiem un aktīvās atpūtas pavadīšanas iespējām;
  • Preces fitnesa zālei, kas ļauj atrast sev piemērotāko ekipējumu. Interneta veikalā ir iespējams ērti atlasīt aktuālo sporta zāles aprīkojumuaprīkojumu treniņu zālei, kā piemēram, dažāda veida trenažierus – skrejceliņi, velotrenažieri, steperis, preses sols u.c. -, aerobikas un vingrošanas paklājus, solus, kā arī ne mazāk svarīgos svaru stieņus attiecīgi personīgajām vajadzībām.
  • Pie sporta precēm atradīsi arī dažādus aksesuārus, kā pulksteņus, sporta somas u.c.

Ja esi nolēmis iegādāties biroja tehniku, tad droši ienāc interneta veikalā 1a.lv spiežot ŠEIT!