Pilnīgi visiem pieredzējušiem pasākumu plānotājiem ir zināms, cik lietderīgs ir uzticams pasākumu aprīkojuma serviss. Gadījumā, ja svētki notiek ārpus telpām, tādā gadījumā īpaši derīga Latvijas laika apstākļos ir telšu noma pasākumiem. Šajā saitē http://akurats.com/lv/teltis ir pieejami dažādi telšu apraksti, bet kas ir jāņem vērā, gadījumā, ja vajadzīgas teltis pasākumiem?

Telšu noma pasākumiem – gan maziem, gan lieliem

Kā šeit var redzēt http://akurats.com/lv/teltis, teltis pasākumiem pieejamas dažādos izmēros, tieši tādēļ telts īre visos gadījumos sākas ar vajadzīgo telšu mērķa saprašanas. Dažreiz telšu īre vajadzīga tik vien papildus drošībai no lietus un lielākoties Jūsu pasākums norisināsies zem klajām debesīm. Tādā gadījumā derēs zvaigznes tipa telts vai arī mazu savienojamo telšu īre. Tomēr vajadzīgā ietilpība jāaprēķina precīzāk tad, ja vajadzīgas teltis pasākumiem, kuri pilnā apmērā notiks zem telts.

Telts īre ir atkarīga no vajadzīgās platības

Tālākais, kas ir jāskatās pirms tiks pieteikta telts īre, ir telts platība un formas. Labs pasākumu aprīkojuma serviss ļaus atrast pašu labāko piedāvājumu, piedāvājot, kā piemēram, nodrošināt Jums nepieciešamo izmēru, saliekot vienu ar otru vairākas teltis. Neskaitāmus pieejamos izmērus un attēlus varēsiet redzēt šeit: http://akurats.com/lv/teltis.

Ir nepieciešama uzstādīšana – jāatrod pieredzējis pasākumu aprīkojuma serviss

Kad būsit izvēlējies sev nepieciešamās teltis pasākumiem, piemēram, uzņēmuma Akurāts interneta vietnē http://akurats.com/lv/teltis, nākamais solis ko spert ir padomāt par telšu salikšanu. Noteikti ir parocīgāk, ja telšu īre tiktu pieteikta jau ar piegādi un arī salikšanu – turklāt tā Jūs arī spēsiet būs droši, ka teltis saliks cilvēki, kuriem telšu noma pasākumiem ir ikdienas darbs.

Ne tik vien teltis pasākumiem, bet tāpat cits serviss

Telšu īre var tikt papildināta ar kādiem citiem pakalpojumiem, kā piemēram, pagaidu grīdas seguma iznomāšanu. Tas būtu noderīgi, kad telts īre būs domāta kāzām vai arī kādai citai smalkai ballei. Vispirms te http://akurats.com/lv/teltis atrodiet konkrētas teltis un tad citās sadaļās varēsiet meklēt sev vajadzīgus papildus pakalpojumus, kā piemēram, grīdas, krēslu vai galdu nomu.
Uzņēmuma “Akurāts” telšu nomas sadaļā http://akurats.com/lv/teltis meklējiet Jums nepieciešamo un baudiet svinības pilnā apmērā!