atrie-kreditiĀtrais kredīts var tikt izmantots apsvērtiem pirkumiem

SMS kredīti ir daudzveidīgi, tāpēc pirms to izmantošanas ieteicams iepazīties ar galvenajiem to parametriem. Attiecīgo informāciju Tev sniedz šis raksts.

Ātrais kredīts nav piemērots ikvienai situācijai

Ātrais kredīts ir viens no izplatītākajiem finanšu pakalpojumiem, taču tas nekādā gadījumā nenozīmē, ka šis pakalpojums var tikt izmantots vieglprātīgi. Pirms ātrais kredīts tiek pieteikts, Tev jābūt pilnībā drošam tajā aspektā, ka konkrētajā datumā naudu spēsi atmaksāt. Svarīgi arī izprast, kādos brīžos ātrais kredīts bez darba vietas ir piemērots pakalpojums. Atbilde uz šo jautājumu ir visnotaļ vienkārša – aizņemies vien tādā gadījumā, ja bez konkrētās naudas summas iztikt patiešām nav iespējams (esi saskāries ar pēkšņām veselības problēmām, ikdienā nepieciešamai ierīcei jāveic remonts u.c.). Savukārt, ja līdzekļi vajadzīgi izklaidēm vai nepārdomātiem pirkumiem, ātrais kredīts nav Tev piemērots pakalpojums – tādējādi iespējams iegūt negatīvu kredītvēsturi, jo nereti šādos gadījumos rodas sarežģījumi ar naudas atdošanu.

SMS kredīti ir domāti pilngadību sasniegušām personām ar regulāriem ienākumiem

Dažkārt tiek uzskatīts, ka SMS kredīti pieejami katram, taču tā nav patiesība. SMS kredīti ir saņemami tad, ja persona atbilst vairākām pazīmēm. Dažas no potenciālajām prasībām, kurām jāatbilst:

  • Minimālais / maksimālais vecums – SMS kredīti netiek izsniegti personām, kas ir nepilngadīgas (parasti lielākā daļa aizdevēju kredītu piedāvā no 20 vai 21 gada vecuma), turklāt ir noteikts arī maksimālais vecums, kas parasti ir robežās no 65 līdz 75 gadiem;
  • Pastāvīgs ienākumu avots – SMS kredīti ir iegūstami, ja personai ir regulāri ienākumi. Tai obligāti nav jābūt darba algai, jo kā regulāri ienākumi tiek definēti arī pabalsti, pensijas u.cc ienākumu veidi, bet tiem jābūt pietiekami lieliem, lai aizdevums varētu tikt atmaksāts.

Ātrie kredīti tiek izsniegti, veicot konkrētus soļus

Kad Tev liekas – kredīti spētu būt noderīgi arī Tev un esi drošs par savām spējām tos atmaksāt, Tev nepieciešams zināt, kāds ir kredītu pieteikšanas process. Lūk, būtiskākās darbības, kuras jāveic:

  • Jāizvēlas vajadzīgais naudas apjoms un atmaksas termiņš – tas ietekmēs, cik liela būs procentu likme;
  • Jānorāda būtiskākie dati (vārds un uzvārds, personas kods, bankas konts, ieņēmumi un izdevumi u.c. atkarībā no konkrētā kredītdevēja);
  • Uzņēmuma kontā jāieskaita 0.01 EUR (tādā veidā kredītdevējs nodrošinās, ka kredīti nonāks īstajā kontā).

Pēc attiecīgo soļu veikšanas saņemsi ziņu no kredītdevēja, vai kredīti konkrētajā iestādē Tev ir pieejami.

Vajadzīga papildus nauda? Palīdzēt var SMS kredīti, taču aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt!