Soci-2014-Latvija-focus.lvJa esi sporta entuziasts un aizrauj sporta fakti, sportistu un viņu mentoru cīņasun uzvaras – šo visu vari atrast ziņu portāla sadaļā “Sports”.

Sporta ziņu atvērumā atradīsi arī jaunākos jaunumus par lielākajām sacensībām pasaulē – Olimpiskajām spēlēm – un pasaulē labāko sportistu gatavošanos tām. Pasaulē lielākās dažādu sporta disciplīnu sacensības, kurās teju vairāk nekā 200 valstu labākie sportisti cīnās par iespēju uzkāpt uz goda pjedestāla Sočos. Olimpisko spēļu laikā bieži krīt pasaules un personīgie rekordi.

Sporta ziņu atvērumā aktuālā informācija par mūsu valsts Olimpisko spēļu dalībnieku uzvarām, cīņām, sasniegumiem, kā arī sporta veidu līderiem un labākajiem rezultātiem.

UZZINI AUTO JAUNUMUS ĀTRĀK

Auto ziņās atradīsi jaunāko informāciju par auto nozari, kas būs lietderīgas kā esošajiem, tā arī nākamajiem autobraucējiem un visiem auto cienītājiem. Šajā sadaļā meklē aktuālās ziņas par norisinājušos auto izstādēm, plānotajām izmaiņām ceļa satiksmes noteikumos, kā arī  jaunāko automašīnu prezentācijām.

Par dažnedažādām dīvainībām auto nozarē Latvijā un visā pasaulē, kas ne tikai informēs par notikumu, bet arī uzjautrinās.

NEPĀRTRAUKTA METEOROLOĢISKĀ ZIŅU PROGNOZE VISU DIENNAKTI

Lai būtu labi informēts par iespējamiem laikapstākļiem, apskati laika prognozi nākamajām dienām.

Laika ziņu sadaļā atradīsi šīs dienas laika ziņu prognozi Rīgā un Latvijas novadu lielākajās pilsētās. Seko līdzi precizētai laika prognozei un izplāno brīvdienas, atvaļinājuma laiku tieši prognozētajiem laikapstākļiem, tai skaitā nokrišņu daudzumu, vēja virzienu un ātrumu u.c.

Paplašinātajā laika prognožu atvērumā varēsi atrast arī tādu aktuālu informāciju kā mākoņu segas daudzums. Uz to varēsi balstīties, rīkojot nedēļas nogali pie dabas un paredzot, vai diena plānojas būt bez nokrišņiem vai galvenokārt mākoņaina.