Tik vien piecpadsmit kilometrus no galvaspilsētas sirds ir iekārtota viesnīca Baltvilla, kuras kompleksā ir ne tik vien mūsdienīga viesnīca, bet arī izsmalcināts restorāns, konferenču zāle un SPA piedāvājumi. Viesnīca var nodrošināt arī ļoti romantisku relaksāciju pāriem, jo šeit pieejamas gan istabiņas ar skaistu skatu aiz loga, gan spa diviem.

Viesnīca Baltvilla nodrošina visāda kvadratūras numuriņus, kuri ir atbilstoši dažādāko viesu vajadzībām. Tad, ja esat ieradies uz SPA procedūrām, viesnīca piedāvā pamata numuriņus, kas ir divdesmit kvadrātmetru lieli un patīkami. Bet, ja viesnīca ir plānota kā daļa no romantikas pilnas nedēļas nogales, Jums būs iespēja paņemt arī luksuss klases numuriņus. Viesnīca ir tāpat arī pretīmnākoša klientiem ar kustību traucējumiem, jo arī klienti, kas pārvietošanos veic ratiņkrēslos, varēs ērti nokļūt savos numuros. Viesnīca ir pretīmnākoša arī viesu mājdzīvniekiem – atbraucot uz SPA atpūtu, savu mājas mīluli varēsit paņemt līdzi uz numuriņiem, jāpiebilst vien, tas izdarāms par papildu cenu.

BALTVILLA NODROŠINĀS ARĪ SPA DIVIEM

Lai varētu sekmīgi darboties ikdienas steigā, ir nozīmīgi saglabāt harmoniju – tādā gadījumā palīdzēs atslābinošas SPA procedūras. Individuālas SPA masāžas un SPA diviem Jums ļaus dabūt lielu enerģijas lādiņu turpmākiem sasniegumiem. Īpaši labsajūtai ir tiks piedāvāti vairāk nekā 20 īpaši SPA rituāli sievietēm, vīriešiem un arī SPA diviem. Pēc SPA viesnīca Baltvilla ļaus izbaudīt vienreizēju maltīti, jo viesnīcā arī ir restorāns vien pāris metru no ezera.

Vairāk informācijas- https://www.baltvilla.lv/viesnica/spa/!

RESTORĀNS UN TĀ GASTRONOMISKIE PIEDZĪVOJUMI BŪS PATĪKAMS PĀRSTEIGUMS

Un pēc SPA diviem baudīšanas, nepieciešams tāpat arī novērtēts restorāns, kas radīs baudu garša kārpiņām. Viesnīcā Baltvilla būs atrodams tāpat arī restorāns, kurā visos gadījumos pieejamas vakariņas no svaigiem pārtikas produktiem un baudāms romantisks skats uz ezeru. Restorāns var piedāvāt garšīgus Vidusjūras gardumus tepat galvaspilsētas tuvumā, jo šis restorāns strādā galvenā pavāra, kas dzimis Itālijā, uzraudzībā. Viesnīcas altvilla restorāns būs lieliska vieta, kurā nobaudīt pusdienas ar otru pusīti, ģimeni vai draugu pulku!

TE PIEEJAMA ARĪ MODERNA KONFERENČU ZĀLE

Arī tādā gadījumā, ja Jums ir nepieciešama viesnīca, kur ir pilna servisa konferenču zāle, viesnīca Baltvilla būs labākā vieta. Bez tam Baltvilla kompleksā būs ne tik vien 1 konferenču zāle, bet pat pilnīgi 3 atšķirīgas uzbūves konferenču zāles. Tieši Jūsu vēlmēm konferenču zāle tiks aprīkota ar visu vajadzīgo, lai Jūsu seminārs būtu izdevies.

https://www.baltvilla.lv/