Ak, skaistais dāvināšanas laiks… Ir patīkami saņemt ko tik tiešām noderīgu, piemēram, žurnālu abonēšana, SPA dāvanu karte vai spa procedūras, kas liktu justies īpašai/am unsasniegtu vēlamo efektu – būtu lietderīga.

Tāpat neaizmirstam par to, lai tās būtu oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā un praktiskas. Kāzu dāvanas ir cits stāsts – tām pretēji dzimšanas vai vārda dienas dāvanām ir jābūt noderīgām. Ja vēlaties dāvināt tik tiešām aizraujošas un oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā vai kāzu dāvanas, ir vērts apsvērt daudzsološu alternatīvu – īpaši Jums veidotu karti, kas ietvers tādas iespējas kā žurnālu abonēšana, spa procedūras un spa dāvanu karte formā. Personalizēta SPA dāvanu karte nodrošinās mīļotajam cilvēkam prieku to lietojot. Domājams, ka lielisks risinājums ir kāzu dāvanas SPA procedūras formā.

Vairāk lasi- http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/jaunaas-daavanas!

Pieredzējušais piedzīvojumu dāvanu karšu interneta veikals Latvijā piedāvā vairāk kā 1000 aizraujošas un interesantas dāvanas, piemēram:

  • pārgājienu un kempingošanas cienītājiem pēc trenēšanās šaušanā vai jāšanā ieteicams sniegt lēnu atpūtu ar pakalpojumu “SPA dāvanu karte”, kas ļaus apmeklēt dažādas SPA procedūras;
  • vecmāmiņu iepriecinās žurnālu abonēšana;
  • savukārt oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā var būt izbraucieni ar jahtām un laivām, niršana ar akvalangu vai ūdens sporta pamatu apgūšana;
  • izmēģinājuma braucieni ar ekskluzīviem motocikliem un automobiļiem, piemēram, Ferrari un Lamborghini, var izcili kalpot kā saistošas kāzu dāvanas ātruma mīlētājiem.

Oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā ir tādas, kas sagādā sajūsmu ilgtermiņā!

Izvēlieties interesantas un oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā kā arī citos svētkos, lai “vaininiekam” ir sajūsmas vilnis

Vislielāko prieku sniedz oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā, Ziemassvētkos un ikdienā. Kāzu dāvanas izvēle ir grūts lēmums, jo tai ir jāpatīk abiem. Piemēram, saistošu žurnālu abonēšana. Jūs gan draugus, gan radus sajūsmināsiet, ja īpašajā dienā:

  • vizuāliķim jeb baudītājam ar acīm pasniegsiet dāvanu, ko var izbaudīt skatoties. Lielisks risinājums ir videooperatora kursi, fotosesija vai spa dāvanu karte, lai veiktu spa procedūras.

Tajā pašā laikā kinestētiķim jeb baudītājam ar rokām vai kājām oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā ieteicams pasniegt skaistā iesaiņojumā.

Uzburiet svētku sajūtu saviem tuvajiem ar skaistiem pārsteigumiem, iegādājoties oriģinālas dāvanas dzimšanas dienā vai kāzu dāvanas, kas nesīs sajūsmu. Žurnālu abonēšana ir oriģināls veids, kā iepriecināt savus mīļos radus, draugus un kolēģus, bet, pasniedzot SPA procedūras, SPA dāvanu karte būs lielisks sabiedrotais atpūtā!