ātrais kredītsĀtrais kredīts – atbilde neparedzētās situācijās

Viena no ērtākajām iespējām, kā neplānotās situācijās saņemt papildu finanses, ir ātrais kredīts. Iemesli, kāpēc ātrais kredīts var būt noderīgs, mēdz būt dažādi. Piemēram, ja gadās kādi neparedzēti izdevumi, aizdevumi tādos brīžos ir salīdzinoši vienkāršs risinājums.

Kredītņēmēju ērtībām pie nebanku aizdevējiem šobrīd pieejami dažāda veida aizdevumi. Arī atmaksas termiņi ir dažāda garuma – no 30 dienām līdz pat vairākiem gadiem. Tātad šie aizdevumi var būt saistoši visdažādākos brīžos – gan tad, ja nepieciešama salīdzinoši maza naudas summa uz neilgu laika brīdi, gan arī tad, ja aktuālā summa ir lielāka un nepieciešama vērienīgāku plānu īstenošanai.

Kā neapjukt lielajā aizdevumu klāstā?

Vēloties saprast, kurš ātrais naudas kredīts ir vispiemērotākais , jāsalīdzina vairāki aizdevumi. Izvēlēties palīdzēs tādi faktori kā pieejamā kredīta summa, atmaksas termiņš , kā arī kopējās kredīta izmaksas.

Daudzu kredītdevēju piedāvājumā pirmais ātrais naudas kredīts ar 100% atlaidi komisijas maksai. Tas nozīmē, ka pēc termiņa beigām jāatdod tikai tik, cik aizņēmies. Taču jāņem vērā, ka šie noteikumi attiecas tikai uz tiem, kuri pie konkrētā aizdevēja aizņemas pirmo reizi. Noformējot kredītu atkārtoti, interneta ātrais kredīts tiek piešķirts ar aprēķinātu procentu likmi.

SMS kredīts – iespēja steidzīgajiem

Ja pie izvēlētā kredītdevēja plāno aizņemties vairāk par vienu reizi, noskaidro, vai tur pieejams arī SMS kredīts. SMS kredīts ir variants, kā saņemt nepieciešamo naudu tikai ar vienas īsziņas starpniecību. Jāņem gan vērā, ka pirms tam jāreģistrējas kredītdevēja mājaslapā. Nosūti īsziņu ar vēlamo summu un atmaksas termiņu, un lēmums tiks pieņemts dažu minūšu laikā. Ja atbilde būs apstiprinoša, SMS kredīts uz Tavu bankas kontu tiks pārskaitīts pavisam drīz.

Kad atrasts atbilstošākais ātrais kredīts, atliek tam pieteikties. Pirms tam gan svarīgi iepazīties ar visiem aizņemšanās noteikumiem. Jāpatur prātā, ka aizdevumi pieejami Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem ar regulāriem ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi. Aizņemoties, uzmanību vajadzētu pievērst arī vecuma ierobežojumam.

Atbildīgas aizņemšanās noteikumi

Mūsdienās aizdevumi noformējami ērtāk kā jebkad – ar interneta palīdzību. Taču, lai tas būtu patiešām droši, kredītu noformē pie licencēta un uzticama kredītdevēja. Izvērtēt, kuri ir piemērotākie aizdevumi, palīdzēs arī citu kredītņēmēju aizņemšanās pieredze.

Pēc veiksmīgas lietotāja profila izveides un pieteikuma nosūtīšanas jāgaida lēmums par aizdevuma piešķiršanu. Būtiski, ka kredītu noformēt var jebkurā ērtā laikā, taču pieteikums tiek izvērtēts un ātrais naudas kredīts izmaksāts tikai aizdevēja darba laika ietvaros.

Lai arī SMS kredīts un citi šāda veida aizdevumi ir viena no ērtākajām aizņemšanās iespējām, jāatceras atbildīgas aizņemšanās pamatprincipi – kredītu noformē tikai tad, ja tas patiešām vajadzīgs un pirms tam izlasi visus līguma nosacījumus.