smscredit.lv - sms kredītiNepieciešams naudas aizdevums īstermiņā? Nevēlies tērēt daudz laika aizpildot visas nepieciešamās formalitātes, kā piemēram, galvotāju vai ķīla? Izvēlies SMSCredit.lv piedāvātos pakalpojumus! Šobrīd, aizvien vairāk cilvēku izvēlas aizņemties tieši ātros aizdevumus. Viens no iecienītākajiem kredītu devējiem ir tieši SMSCredit.lv.

SMSCredit.lv saviem klientiem piedāvā ātrus un ērtus īstermiņa aizdevumus – ātros kredītus. Naudas kredīti paredzēti steidzamu finansiālo problēmu risināšanai. Lai saņemtu īstermiņa kredītu nav nepieciešams ne galvotājs, ne izraksts no darba vietas un pat ne ķīla

 Pie SMSCredit.lv Tu varēsi saņemt naudas kredītu līdz 425 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Kā jaunais klients tu varēsi saņemt naudas kredītu līdz 300 eiro, ko atmaksāt varēsi 30 dienu laikā. Turklāt, pirmo aizdevumu tu saņemsi bez maksas! Kredīts bez maksas nozīmē, ka atmaksāt vajadzēs tik, cik aizņēmies un procentu maksājums un komisijas maksa tev nebūs jāmaksā.

Ņem vērā, ka atkārtotais aizdevums vairs nebūs bez maksas! Savukārt, ja aizņēmumu veiksi jau atkārtoti, naudas līdzekļus Tu varēsi saņemt jau līdz 425 eiro, turklāt, pieprasījumu varēsi veikt ar īsziņas palīdzību. Par SMS kredītu to sauc tādēļ, ka to aizņemties ir vienkārši un ātri, ar īsziņas palīdzību. Tieši SMS kredīts ir viens no pieprasītākajiem kredītu veidiem, ko izvēlas cilvēki, kam nepieciešams pēc iespējas ātrāk saņemt naudas līdzekļus. Izvēloties SMS kredītu, jānosūta tikai īsziņa un jau pāris minūšu laikā pieprasītā naudas summa tiks pārskaitīta uz tavu bankas kontu.

Ja kredītu atmaksāt vari ātrāk, tad arī to Tu vari darīt, savukārt, ja dažādu iemeslu dēļ maksājumu nevari veikt un to nākas atlikt, SMSCredit.lv piedāvā iespēju kredīta maksājumu atlikt jeb pagarināt.

Ja Tev rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, sazinies ar SMSCredit.lv speciālistiem. To vari izdarīt zvanot pa tālruni 67 333 990, kā arī, vari rakstīt e – pastu uz info@smscredit.lv. Savukārt, ja Tev ērtāka šķiet saziņa internetā, SMSCredit.lv mājas lapas sadaļā „Kontakti”, atradīsi tādu iespēju kā čats ar konsultantu. Atceries, ka saziņa ar SMSCredit.lv notiek tikai darba laikā, kas ir katru dienu no 7:00 līdz 24:00.

 Smscredit.lv – sms kredīti ir ātri un ērti pieejami!