Ja ikdienā nepietiek laika, lai paveiktu visu plānoto, taupiet to iepērkoties online! Ikdienā ir daudz tādu lietu, kas nav pašas svarīgākās lietas, bet bez kurām iztikt dažreiz nav iespējams. Viena šīm lietām ir smaržas un kosmētika. Interneta veikalā 1a.lv smaržas un ķermeņa kopšanas kosmētika ir pieejama sadaļā “Smaržas un kosmētika”. Tur ir iespējams iegādāties zīmolu preces gan sievietēm, gan vīriešiem, gan ķermeņa kopšanai, gan citām vajadzībām.

Cita nozīmīga 1a.lv priekšrocība, pretēji no parastajiem veikaliem, ir daudzveidīgais preču sortiments. Praktiski viss vajadzīgais ir atrodams vienuviet, jo interneta veikalā ir krietni plašāka izvēle nekā veikalu plauktos. Piemēram, 1a.lv sortimentā ir vairāk nekā 100 labāko zīmolu sieviešu un vīriešu ķermeņa kopšanas līdzekļu, apmēram 550 dažādas smaržas sievietēm un gandrīz 300 dažādas smaržas vīriešiem.

Interneta veikals 1a.lv ir viena no retajām vietām, kur sieviešu smaržas atrodamas tiešām plašā sortimentā – jums ir iespēja piemeklēt pievilcīgāko aromātu no vairākiem simtiem dažādu smaržu. Tādējādi ideālo smaržu piemeklēšana ir kļuvusi daudz vienkāršāka. Lai atrast nepieciešamo būtu ātri un vienkārši, jūs varat sakārtot smaržas noteiktā secībā, pēc cenas, nosaukuma, popularitātes vai tipa. Tādā veidā iespējams norādīt dažādus kritērijus, lai atlasītu tikai tās sieviešu smaržas, kas atbilst jūsu noteiktajiem kritērijiem un netērētu laiku iepazīstoties ar piedāvājumu, kas jūs neinteresē.

Smaržas pasūti te- https://www.1a.lv/smarzas_un_kosmetika

Interneta veikalā 1a.lv ir nopērkamas gandrīz 300 dažādas vīriešu smaržas, sniedzot iespēju katram rast sev piemērotāko risinājumu. Reti kurā smaržu veikalā iespējams atrast tik daudzveidīgu piedāvājumu. Iegādāties vīriešu smaržas internetā ir patiešām ērti un vienkārši. Piedāvājumā ir simtiem dažādu koncentrāciju smaržas: tualetes ūdens (EDT), odekolonus (EDC) un parfimērijas ūdens (EDP). Tie ir aromāti svaigai vasarai, neaizmirstamām ballītēm, romantiskiem brīžiem un vēl vairāk..

Tāpat 1a.lv piedāvā vairākus preču piegādes veidus. Savu pasūtījumu varat izņemt gan 1a.lv birojā (Mūkusalas iela), gan kādā no DPD “Paku bode” preču saņemšanas vietām. Tāpat smaržas un kosmētika var tikt piegādāta uz klienta norādīto adresi.