Lai svešvalodas uztveršana un komunikācija tajā notiktu bez misēkļiem, par palīgu var kļūt starptautiskais valodu uzņēmums Skrivanek, kuram ir vairāk nekā 20 gadu ilga darba pieredze. Tas liecina par uzņēmuma atzinību un profesionalitāti. Lasiet un uzziniet vairāk!

Ja nepieciešama tulkošana, tad pie Skrivanek!
Loģistika, ārstniecība, zinātne, skaistumkopšana, enerģētika, sociālo tīklu teksti… Tulkojumu birojs Skrivanek prot iztulkot dažādākos tekstus, jo pazīst šīs jomas ļoti labi. Kā tas ir iespējams? Uzņēmuma komandas dalībnieki ir ne tikai profesionāli tulki, tulkotāji, korektori un redaktori, bet arī ieguvuši izglītību vai praktisko darba pieredzi citās specializācijās.

Pie Skrivanek ir pieejami dažāda tipa tulkošanas pakalpojumi, kā arī kursi.

Kāds ir Jūsu angļu valodas prasmju līmenis?
Vai zinājāt, ka angļu valoda ir trīs lielāko pasaules valodu vidū?Skrivanek angļu valodas kursi ir piemēroti visa vecuma cilvēkiem, turklāt tas ir tikai apsveicami, ja cilvēkam ir vēlme papildināt savas zināšanas. Lai apmācības būtu pieejamas ikkatram ērtā veidā un laikā, angļu valodas kursi notiek grupu un privātajās nodarbībās, attālināti (E-mācību programma) un arī ārzemēs, atrodoties starp cilvēkiem, kuriem angļu valoda ir dzimtā. Savukārt īpašs piedāvājums ir zinātkāriem bērniem, kuri ir gatavi veltīt savu no skolas brīvo laiku aizraujošām aktivitātēm.

Jautras un izglītojošas nometnes bērniem
Skrivanek piedāvā ne tikai tulkošanas pakalpojumus uzņēmumiem, bet arī dienas un diennakts bērnu nometnes, kurās visas nodarbības vērstas uz svešvalodas zināšanu apguvi. Lielsiki, vai ne? Kas var būt vēl labāks kā vienlaicīgi apgūt ko jaunu, izglītoties un pavadīt jautri laiku kopā ar citiem domubiedriem?! Līdzās atbildīgiem un kompetentiem vietējiem skolotājiem, tiek pieaicināti arī ārvalstu pasniedzēji, lai bērnam būtu iespēja dzirdēt oriģinālo valodas skanējumu. Izpetiet nometnes programmas, ko organizē Skrivanek mājaslapā www.bernunometnes.lv!

vajadzīga tulkošanas konferencē?
Konferenču tulkošana ir mutvārdu komunikācija, kas ļauj saprast pasākuma runātāju sacīto arī tiem, kuriem nav zināšanu attiecīgajā svešvalodā. Skrivanek tulki strādā veikli un precīzi, pārtulkojot runātāja izteiktās idejas klausītājiem. Konferenču tulkošana ir jāplāno savlaicīgi, tāpēc Skrivanek nepieciešamības gadījumā nodrošina arī konsultācijas, tekstu materiālu maketēšanu un drukāšanu, palīdzību viesnīcu rezervēšanā, ekskursiju rīkošanā ārvalstu viesiem, kā arī tehniku (tulkošanas kabīnes, austiņas, raidītājus). Ja konferenču tulkošana jāveic tiešsaistē, Skrivanek piedāvā tulkošanu vietnē “Skype”.

Apmeklējiet Skrivanek interneta vietni www.skrivanek.lv un piesakiet sev vajadzīgo pakalpojumu vai arī sazinieties ar konsultantiem, lai rastu atbildes uz ikvienu jautājumu!