akurats.lv kreslu nomaPlāno pasākumu un nepieciešams aprīkojums? Tādā gadījumā vērts ieskatīties pasākumu aprīkojuma servisa piedāvājumā- Akurats.lv.

Ja pasākums tiek organizēts teltī vai nojumē, piemēram vēsākajās gada sezonās, noderēs Akurats.lv sildlampas. Šie sildītāji radīs omulīgāku gaisotni arī pie zemākas gaisa temperatūras. Uzņēmums piedāvā ne tikai sildlampu nomu, bet arī piegādi un uzstādīšanu. Būtiski, ka gāzes sildītāji, kā arī cits pasākumam nepieciešamais aprīkojums pieejams arī Lietuvā un Igaunijā.

Izvēloties sildlampas, jāņem vērā, ka vienas sildlampas apsildāmā teritorija ir 20 kvadrāmetri. Katrā sildlampā ievietots propāna gāzes balons ar ietilpību- 27 litri. Nomājot sildlampas, būtiski ievērot visus nepieciešamos drošības noteikumus- piemēram, nenovietot sildlampu viegli uzliesmojošu materiālu tuvumā vai tiešos saules staros.

Āra pasākumi tagad ir iespējami jebkuros laika apstākļos- izvēlies sildītājus no Akurats.lv un izbaudi omulīgu gaisotni !

IZVĒLIES PASĀKUMAM NEPIECIEŠAMO NOJUMI UN SKATUVI PIE AKURATS.LV

Nojumes īre ir vēl viens pakalpojums, ko piedāvā pasākumu nomas serviss Akurāts. Izvēlēties piemērotāko nojumi tev palīdzēs Akurāts komanda.

Telts noma pie Akurats.lv – tā ir iespēja izvēlēties atbilstošāko nojumi no daudzveidīgā piedāvājumu sortimenta. Būtiski atzīmēt, ka telts īre pie Akurats.lv nozīmē arī tās piegādi uz pasākuma norises vietu- gan Latvijas teritorijā, gan arī Lietuvā un Igaunjā. Jāņem gan vērā, ka tas neattiecas un mazāko izmēru teltīm un nojumēm.

Pasākumam vajadzīga arī skatuve? Ieskaties Akurats.lv piedāvājumā! Akurāts piedāvātās skatuves ir saliekamas ,ar pakāpieniem.

Lai pasākums izdotos, jau laikus parūpējies par atbilstošu aprīkojumu- ieskaties akurats.lv.

BĀRA KRĒSLU ĪRE JEBKURAM PASĀKUMAM-IZVĒLIES AKURĀTS.

Ja plāno rīkot banketu vai citu saviesīgu pasākumu, būtisks var būt jautājums par nepieciešamo mēbeļu nomu. Akurāts piedāvājumā ietilpst banketu krēsli un apaļie galdi.

Neformālas gaisotnes radīšanai īstā izvēle būs bāra krēsli. Akurāts piedāvātā bāra krēslu noma patīkami pārsteigs visus pasākuma dalībniekus, jo ļaus nepiespiestā atmosfērā baudīt kādu dzērienu vai gluži vienkārši patērzēt.