sildītāji / gāzes sildītājiGada siltā sezona ir laiks, kad daudzi izvēlas organizēt dažādus pasākumus.

Neatkarīgi no tā, vai pasākumu plānots rīkot telpā vai brīvā dabā, tam vajadzīgs atbilstošs aprīkojums. To ne vienmēr ir izdevīgi iegādāties, tādēļ var apsvērt iespēju vērsties pie Akurats.lv komandas.

Akurats.lv nodrošina plašu pasākumu aprīkojuma klāstu. Piemēram, teltis un nojumes. Telts noma būs laba iespēja izvēlēties tieši tavam pasākumam piemērotāko risinājumu! Nojumes noma būs lielisks risinājums gan dažādos festivālos un tirdziņos, gan arī  ballītēs.

Savukārt, ja nepieciešami krēsli, Akurats.lv piedāvā arī tos. Krēslu noma piedāvā gan krēslus banketam, gan bāra krēslus , kā arī  parastus krēslus, piemēram, dažāda veida prezentācijām un biznesa apspriedēm.

Būtiski atzīmēt, ka piedāvājumā arī galdi! Tiek piedāvāti gan stāvgaldi, gan banketu galdi. Pie gaumīgajiem stāvgaldiem, ērti apsēsties varēs četri cilvēki. Savukārt banketu galdi pieejami divos dažādos izmēros. Šie apaļie galdi izceļas ar elegantu dizainu, tādēļ iederēsies ikvienā pasākumā.

Krēslu un galdu noma – iespēja saņemt tieši konkrētajam pasākumam atbilstošāko aprīkojumu, turklāt – tādā skaitā, cik tas vajadzīgs. Krēslu un galdu īre ir arī lielisks variants, kā ietaupīt, jo nav jāuztraucas, kur uzglabāt inventāru pēc pasākuma beigām.

Gada siltā sezona ir lieliskākais laiks arī ballītēm. Akurats.lv piedāvājumā arī bāra krēsli un pat bāra lete! Izvēloties šo aprīkojumu, vari būt drošs, ka ballītes apmeklētāji šo notikumu atcerēsies vēl ilgi!

Lai  mainīgie laikapstākļi netraucētu brīvdabas pasākuma norisei, būtiski parūpēties ne tikai par piemērotu telti vai nojumi, bet arī par sildlampām, kas garantēs komfortu katram pasākuma apmeklētājam. Akurats.lv sildītāji būs lielisks risinājums tad, ja pasākums turpināsies arī vakarā un naktī. Rēķinot, cik šādi gāzes sildītāji būs nepieciešami, jāatceras, ka ar vienu šādu sildlampu iespējams apsildīt 20 kvadrātmetrus lielu telpu.

Akurats.lv darbinieki ir pieredzējuši speciālisti, kuri nepieciešamības gadījumā konsultēs un palīdzēs izvēlēties piemērotāko inventāru plānotajam pasākumam. Izvēlies Akurats.lv, lai  pasākums izdodas!