Jebkuras mājas saimniekam ir gadījies saskarties ar to, ka ir nepieciešami miskastes konteineri, jāorganizē sniega tīrīšana pie mājas un ātri jāsameklē kāds vides apsaimniekošanas pakalpojums, piemēram, lapu izvešana Rīgā. Šādos gadījumos nepieciešams speciālista ieteikums, bet svarīgu info var atrast arī vides servisa nodrošinātāju interneta vietnēs, piemēram, Vide.ecobaltia.lv.

Tāpat māju saimniekiem ziemas laikā nozīmīga problēma ir sniega tīrīšana no jumtiem un piemājas teritorijas. Ņemot vērā, ka sniega tīrīšana ir smags un brīžiem pat sarežģīts darbs, tad ieteicams to uzticēt profesionāļiem. Bez tam sniega tīrīšana tiks darīta ar speciālu ekipējumu, kādu pašam pirkt būs dārgi.

Uzzini vairāk- http://www.vide.ecobaltia.lv/adazuregions/lv/pakalpojumi/sezonalie-pakalpojumi/jumtu-tirisana-no-sniega-un-lastekam/!

KĀDI MISKASTES KONTEINERI IR PIEMĒROTI PRIVĀTMĀJĀM?

Sadzīves atkritumi ir neizbēgami ikvienā mājsaimniecībā, tieši tāpēc katram ir jāsameklē sev atbilstošākais atkritumu izvešanas veids. Privātmājām visērtākais variants būs miskastes konteineri, kas pēc tam, kad sadzīves atkritumi būs to piepildījuši, vienkārši ir jāizved vietā, kurā tos savāks atkritumu apsaimniekotājs. Sadzīves atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu mājaslapās, piemēram, vide.ecobaltia.lv pieejama informācija par to, kādi tieši miskastes konteineri domāti privātmājām.

SADZĪVES ATKRITUMI DAUDZSTĀVU MĀJĀS – IEVĒROJAMI APJOMĪGĀKĀ DAUDZUMĀ

Lielas ietilpības miskastes konteineri būs vairāk piemēroti dzīvokļu namiem, kuros sadzīves atkritumi sakrājas lielākos daudzumos nekā privātās mājās. Galvenais, pēc kā jāpsaūta miskastes kontaineri un to attīrīšanas biežums, ir vidējais iedzīvotāju izmesto atkritumu apjoms. Īpaši milzīgās daudzdzīvokļu mājās tiek saražoti ļoti daudz sadzīves atkritumi, tieši tāpēc noderēs vismaz četri lielie miskastes konteineri vai arī daudz biežāka atkritumu aizvešana.

LAPU IZVEŠANA RĪGĀ

Vides pakalpojumu mājaslapās kā vide.ecobaltia.lv var noskaidrot arī vairāk par konkrētu sezonu pakalpojumiem, piemēram, kā notiek lapu izvešana Rīgā. Tāds serviss kā lapu izvešana Rīgā ir ļoti noderīgs tiem galvaspilsētas māju īpašniekiem, kam pie mājām ir lapu koki, jo pilsētā lapas sadedzināt nav ļauts.

Ja vēlaties, lai Jums ikdienas dzīvi atvieglo pieredzējis vides apsaimniekošanas uzņēmums, ieskatieties interneta portālā vide.ecobaltia.lv. Tieši mājaslapā vide.ecobaltia.lv Jūs varēsiet atrast informāciju gan par to, kādā veidā pasūtāmi miskastes konteineri, gan par kādas sezonas pakalpojumiem kā sniega tīrīšana vai lapu izvešana Rīgā. Tādā gadījumā, ja jau ziniet, kas nepieciešams, piem., miskastes konteineri, mājaslapā vide.ecobaltia.lv ātri spēsiet atrast, kādā veidā tos saņemt jau uzreiz!