manaslecas.lv kontaktlēcasMūsdienās brilles ir kas daudz vairāk par redzes uzlabotāju, tās ir stila elements. Manaslecas.lv Tu atradīsi arī kontaktlēcas gan ikdienai, gan īpašiem gadījumiem. Manaslecas.lv gan Tu, gan ikviens Tavs draugs vai vienkārši lapas apmeklētājs varēs apskatīt un iegādāties visu vajadzīgo – brilles, kontaktlēcas un pat kopšanas līdzekļus kā arī acu pilienus. Papildus brillēm, mājas lapā varēsi piemeklēt arī briļļu tīrāmos līdzekļus, izsmidzināmus līdzekļus un mitrās salvetes. Gan brilles, gan kontaktlēcas un tīrīšanas līdzekļus vari gan apskatīt, gan pasūtīt tieši mājas lapā. Varēsi aplūkot arī labākos piedāvājumus un akcijas preces. Kas attiecas uz krāsainajām lēcām, tās pieejamas gan kā vienas dienas, gan kā trīsdesmit dienu kontaktlēcas. Izvēloties krāsainās lēcas tā ir iespēja pilnībā izmanīt vai vienkārši izcelt Tavu acu krāsu. Taču, kontaktlēcas „Crazy” sniegs Tev iespēju pārsteigt ikvienu, jo šīs kontaktlēcas piemērotas tematiskajām ballītēm vai karnevālam. Nēsājot kontaktlēcas atceries, ka tās nēsāt drīkst tikai tik ilgi, cik norādīts uz iepakojuma. Pieejamas arī toriskās kontaktlēcas, kas ir paredzētas acīm, kurām ir nepieciešams koriģēt astigmātismu. Manaslecas.lv atradīsi arī tādas kontaktlēcas kā multifokālās kontaktlēcas. Tās ir lieliskas progresīvo vai bifokālo briļļu aizstājējas.
Ieskatoties Manaslēcas.lv mājas lapā, uzreiz ir skaidrs, ka šeit Tu varēsi piemeklēt, gan brilles ikviena gaumei, gan kontaktlēcas kā ikdienai tā arī svētkiem un karnevālam, gan acu pilienus vai gēlus un citus acīm svarīgus pakalpojumus un piedāvājumus. Lai Tu atrastu piemērota stipruma brilles, vispirms Tev jāveic redzes pārbaude. Neuztraucies par to, kur veikt redzes pārbaudi, jo Manaslecas.lv Tevi aicina veikt pārbaudi tepat Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 37. Tur atrodas A’telpa. Tu noteikti vēlies zināt, kas tieši tā ir par vietu. Tad lūk. A’telpa ir Manaslecas.lv telpas, kurās par Tavu redzi parūpēsies četras saprotošas un zinošas acu speciālistes. Ja jau esi norunājis konsultāciju un esi iegriezies Manaslecas.lv A’telpā, Tev jāzina, ka A’telpā ir apkopots labākais, ko pasaules optikas nozares ražotāji šobrīd ir izgudrojuši! Tavas acis tiks apskatītas ar labāko redzes pārbaudes aparatūru. Ja kontaktlēcas lieto neilgi un optometrists Tev ieteicies atgriezties uz atkārtoto vizīti pēc viena mēneša, tad Tev jāizvēlas pakalpojums „Mēneša atkārtotā vizīte”. Savukārt, ja optometrists lūdzis atgriezties pēc pus gada, tad Tev jāizvēlas pakalpojums „Pusgada atkārtotā vizīte”.
Nepieciešamas brilles lasīšanai? Manaslecas.lv sadaļā par lasāmbrillēm vīriešiem atradīsi brilles dažādām gaumēm. Pieejamas brilles melnā krāsā ar dūmakainu stiklu, kas atvieglo lasīšanu saules gaismā. Tāpat, atradīsi arī klasiskas lasāmbrilles vai brilles ar melnām, metāla kājiņām. Tiem, kuri vēlas iegādāties brilles kā modernu akcentu, Manaslecas.lv piedāvā arī dažādas modernas lasāmbrilles ar izteiksmīgu rāmi un dizainētām kājiņām, piemēram, ar leoparda rakstu.
Ja esi nolēmis pasūtīt lasāmbrilles internetā jau šodien, saņemt tās varēsi 1 darba dienas laikā. Kādēļ tik ātri? Jo visas brilles atrodas tepat uz vietas, Manaslecas.lv noliktavā. Izvēloties brilles, atceries, ka abām briļļu lēcām būs vienādas dioptrijas jeb vienāds optiskais stiprums. Ja Tavām acīm nepieciešamas dažādas lēcas, tad Manaslecas.lv A’telpā varēsi arī pieteikt optometrista pakalpojumus, lai būtu pilnīgi drošs par briļļu un lēcu pareizību tieši Tev. Arī par briļļu saņemšanu, Manaslecas.lv ir kārtīgi padomājušas. Manaslecas.lv Tev nodrošina četras iespējas kā saņemt savu pasūtījumu. Pirmā, bez maksas saņemt preci kādā no optikas saloniem „Metropole”. Pirkumam virs 40 eiro varēsi saņemt preces bez maksas Latvijas Pasta nodaļās vai pasta stacijās, kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās. Ja vēlies saņemt pasūtīju ārpus Latvijas, par piegādi būs jāmaksā 7 eiro, savukārt, ja noformēsi pasūtījumu virs 70 eiro, tad arī piegāde uz Tevis izvēlēto vietu būs bez maksas! Ja preču vai produktu izvēles brīdī neesi pārliecināts par savu izvēli, sazinies ar Manaslecas.lv klientu konsultantiem, zvanot uz 202 11 202.