sarkanie_paklajiA/S “Berendsen Tekstila Serviss” ir komersants, kura pamatnodarbošanās ir maināmo paklāju noma. Turklāt pakalpojumu iespējās ir profesionāli higiēnas produkti un to nomas iespējas, kuri padarīs telpu uzkopšanu komfortablāku, ērtāku un uzkopjamu bez nevēlamas piepūles. Ja vēlies mājā vai biroja telpās garantēt nepārtrauktu tīrību, sortimentā dažāda veida maināmie paklāji, kas tiek piedāvāti kopā ar paklāju servisu. Klientam nebūs jāuztraucas par kārtējo paklāju maiņu.

Lai nodrošinātu allaž tīras tualešu telpas firmā, kafejnīcā, lielveikalos un citur, būtu ieteicams Berendsen higiēnas aprīkojums un tā serviss. Bez tam grīdas tīrīšanai Berendsen servisa klāstā mopu serviss. Darbarīks sausajai grīdas uzkopšanai, turklāt labi savāc gružus un citus netīrumus. Sniedzot priekšroku Berendsen mopu servisam, nevajadzēs uztraukties par tā tīrīšanu . Berendsen (EPS) dod iespēju pieteikt mopa nomu un servisu. Grīdas sausās kopšanas mopu samērā ērti izmantot, uzkopjot skolu telpas, tirdzniecības vietas, veicot grīdas virsmas tīrīšanu viesnīcās, dažādu preču mazumtirdzniecības telpās u.c.

Paklājs ir svarīgs ikvienā sezonā, jo paredz gan gružu un netīrumu savākšanu un aizsargā grīdas segumu pret nodilumu. Piedāvājuma klāstā tāda veida paklāji:

  • sarkanais paklājs nozīmīgs uz banketa svinībām, veikala atklāšanas ceremoniju u.c. Tie efektīgi var uzsūkt pat 70% netīrumu. Sarkanie paklāji veidoti no neilona šķiedras pavedieniem, tie liedz iespēju veidoties statiskajai elektrībai;
  • uzņēmums piedāvā komforta paklāju nomu, tie gādā par drošumu un ko klāj uz slidenas grīdas virsmas Gumijas komforta paklājs teicami amortizē plīstošu trauku triecienus, tamdēļ jo īpaši ir ieteicams aiz bāra letēm;
  • Kokvilnas paklāji. Tie spēj noturēt pat līdz septiņas reizes vairāk gružu un mitrumu, nekā tas sver. Piemēroti novietošanai pie galvenajām ieejas durvīm, jo spēj efektīvi uzsūkt gan gružus, putekļus, gan mitrumu;
  • Gumijas paklāji paredzēti rupjo gružu savākšanai. Tas ir izgatavots no izturīgas nitrilgumijas, kas pie temperatūras maiņām neplaisā.

Ja tavā uzņēmumā sapņo par maināmajiem paklājiem, droši piesaki konsultāciju pie Berendsen (EPS) speciālistiem – noteikti ieteiks atbilstošāko risinājumu! Ja vēlies būt pārliecināts par Berendsen paklāju kvalitāti, uzņēmuma mājaslapā atradīsi kategoriju “Paklāju pētnieki”, kurā ir veikti kvalitatīvi eksperimenti , lai izvērtētu to izturīgumu un būtu pārliecība par ieguvumiem, tos lietojot.

Tekstila servisa uzņēmums Berendsen (EPS) klientiem piedāvā nomāt vairāku veida un krāsu maināmos paklājus, nomāt mopu-grīdas sausās uzkopšanas darbarīku, kā arī piedāvā tualešu higiēnas aprīkojuma nomu un servisu. būtisku informāciju par pakalpojumiem un pakalpojuma sniegšanu tavā pilsētā vari sameklēt uzņēmuma vietnē www.berendsen.lv, kā arī sūtot radušos jautājumu uz e-pasta adresi info@berendsen.lv.