bakker-hollanbd.lv sēklu piedāvājumiJa pavasara mēneši jums asociējas ar dārzkopības sezonas atklāšanu , noteikti nepieciešams savlaicīgi pirkt nepieciešamos izejmateriālus. Iegādājieties nepieciešamo mājaslapā Bakker-Holland.lv! klientiem piedāvā  puķu un dārzeņu sēklas, krūmu, koku un rožu stādus, garšaugu sēklas par ļoti labām cenām un jums ērtiem pasūtījuma saņemšanas nosacījumiem. Pasūtījums ir izpildīts maksimums sešu mēnešu laikā.

Bakker dārzkopības preču izvēlē varēsiet nopirkt puķu sīpoli iekštelpām un dārzam. Pavasara darba ietvaros sīpolpuķes ir stādāmas dobēs vai puķu kastēs uz palodzes, balkona vai turpat dārzā, turklāt to pilnplaukumā sajūtīsiet burvīgu puķu buķetes smaržu un lielisku atmosfēru. Nīlas lilijas, hipeastri, begonijas, anemones, kallas un neskaitāmas sīpolpuķes var atrast dārzkopības preču katalogā Bakker mājaslapā.

 Bakker katalogā lielā klāstā dažādu šķirņu un veidu rožu stādi – krūmu, dzīvžogu, lielziedu rozes un citas -, kas ļoti labi iederēsies kā mazākā, tā arī lielākā piemājas dārzā. Miniatūras rozes var stādīt dekoratīvajos podos un nolikt uz terases . Savukārt no dzīvžogu rozēm var radīt spilgtu un necaurejamu dzīvžogu.

Interneta veikala dārzkopības katalogā atrodams arī daudzveidīgais augļu, dārzeņu, garšaugu un puķu sēklu sortiments no uzņēmuma Bakker Hillegom. Nodrošinot dabai draudzīgu un ekoloģiski tīru vitamīnu kokteili savā piemājas dārziņā, iegādājieties meža zemeņu sēklas, zemenes iespējams audzēt gan kā dekoratīvos klājeniskos augus, gan ogu kultūru. Tās ļoti labi iederēs kā zemsedzes augi dabiskā dārzā, zem kokiem vai krūmiem. Ražas periods ir 4 mēnešus – jūlijs līdz oktobris. Turpat varat iegādāties arī eksotiskāku augļu sēklas – ēdamo fizāli, arbūzu, melones sēklas. Ja jums patīk dārzkopības eksperimenti un vienlaikus esat liels konditors, mazdārziņā diezgan labi noderēs kivano jeb ragainais melongurķis. Tas ir gan labs vitamīnu avots – to var lietot augļu salātos un desertos. Vairāk nekā 200 dažādas dārzeņu, augļu sēklas!

Lai pagalmā un dārzā izveidotu zaļas nokrāsas, ieskatieties koku un krūmu sadaļā. piedāvājumā esošie stādi ne tikai aizsargās pagalmu no svešām acīm, bet arī sniegs dārzam lielisku struktūru un noderēs ēnas izveidošanai. Hortenzijas, ogulāji, augļu koki (bumbieri, ķirsis, ābele) un vēl citi augļu koku un krūmu stādi dārzkopjiem par prieku!

Bakker dod garantiju augstvērtīgu un ražīgu sēklu, stādu iegādei. Izvēlieties piemājas dārzam vai pagalmam labāko un veiciet pasūtījumu laikus, lai nākamajā sezonā jums būtu iespēja izbaudīt skaista un kopta dārza atmosfēru. Bakker mājaslapā atradīsiet dažādus dārza darbu ieteikumus daudzgadīgu krūmu un stādu stādīšanā un kopšanā, viss par zālāju atjaunošanu un citas rekomendācijas. Dārza piederumi dārzkopībai un grilam, rozes, ziedu sēklas un stādi, sīpolpuķes, krūmi u.c..