naudas kredītsLielākiem naudas izdevumiem noderīgi ātrie kredīti internetā. vai tas būtu nepieciešams mācību apmaksai augstskolā, mašīnas remontam vai jubilejas pasākuma organizēšanai, ātro kredītu piešķir uz laiku no 1 mēneša līdz pat 2 gadiem, kas atkarīgs no naudas aizdevuma summas, kas ir 50 līdz 1500 Eiro. Lai saņemtu aizdevumu, jāreģistrējas mājaslapā, norādot reģistrēšanās formā norādīto informāciju un samaksājot reģistrācijas maksu  1 Eiro centa vērtībā. Kad būsi nosūtījis pieteikumu aizdevuma summas pieprasījumam, tavs pieteikums tiks izskatīts. Pozitīva apstiprinājuma gadījumā paziņojuma vai SMS veidā saņemsi “Aizdevums ir piešķirts!” , kas nozīmē – aizdevuma pārskaitīšana uz norādīto bankas kontu.

Naudas kredītus var noformēt ikviens Latvijas Republikas iedzīvotājs , kas ir vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Lai ātrā kredīta piešķiršana noritētu bez aizķeršanām, pārliecinies, ka visas parādsaistībais ir nokārtotas un visi iepriekšējie kredīta maksājumi ir īstenoti savlaicīgi. . Pieteikties aizdevumam iespējams jebkurā diennakts laikā. Tas cik ātri saņemsi aizdevumu savā bankas kontā, atkarīgs no bankas. Visi aizdevumi tiek pārskaitīti ik dienas no plkst. 7.00 līdz 24.00

Katram klientam personīgi ir noteikts kredītlimits, kas ir maksimālais naudas aizņēmuma apjoms, ko var aizņemties. Pieejamā kredīta limita apmēru var uzzināt, piereģistrējoties mājaslapā vai jau izveidotajā profilā. Ikvienam ir iespēja nokārtot tikai vienu kredītu. Gadījumos, kad noderētu papildus finansējums jau esošajam  kredītam, iespējams palielināt konkrētā kredīta apjomu līdz noteiktajam kredīta limitam. Ja ātro aizdevumu noteiktajā termiņā nevarēsi atmaksāt, klientiem ir iespēja paildzināt atmaksu uz 30 dienām.