piena muižaDavanuserviss.lv ir Latvijā labi zināms e-veikals, kur ir iespējams iegādāties dāvanu kartes, kuras sagādās tās saņēmējam negaidīti spilgtas emocijas. Ielūkojies online iepirkšanās vietnē Davanuserviss.lv, ja ir vajadzīga dāvanu karte draugiem vai radiem – e-veikala piedāvājumā būs gan fotosesija draudzenēm, gan aizraujoša dāvana vīrietim, gan atpūtu sniedzošas procedūras tādos atpūtas kompleksos, kā “Piena muiža” un Jurmala SPA Hotel. Davanuserviss.lv piedāvās iegādāties pārsteigumu dāvanu vīrietim, sievietei vai bērnam ātri un vienkārši, turklāt dāvanu kartes dos iespēju to saņēmējam piedzīvot nepieredzētas izjūtas.

Ja Jūs vēlaties uzdāvināt tuvajiem nomierinošu atpūtu, tad nomierinošas procedūras SPA kompleksā “Piena muiža” būs īstā izvēle. “Piena muiža” sniedz ne vien vienkārši SPA procedūras, bet arī nakšņošanu, pirts apmeklējumu un vakariņas mājīgā krodziņā. Bez tam “Piena muiža” mīļi gaidīs visu veidu atpūtniekus – sākot no romantiski noskaņotiem pāriem līdz pat ģimenēm ar atvasēm. Ja esi nolēmis kādu lutināt ar relaksāciju, tad dāvanu kartes no SPA kompleksa “Piena muiža” ir īstā dāvana, ko nopirkt online iepirkšanās vietnē Davanuserviss.lv!

FOTOSESIJA – DĀVANA JAUTRĪBU MĪLOŠAI DĀMAI

Ja vēlies sniegt neaizmirstamu dāvanu sievietei, gudrākā izvēle ir fotosesija, kā laikā viņa varēs atrast savu iekšējo fotomodeli. Fotosesija ir ne vien aizraujošs vakara aizvadīšanas veids kopā ar draudzenēm, bet ļaus iemūžināt dažādus savā dzīvē svarīgus mirkļus. Fotosesija varētu būt lielisks iesākums skolas izlaidumam, vai sastāvdaļa no vecmeitu ballītes, bet topošās māmiņas fotosesija var nākotnē kalpot par priecīgu atmiņu. Jebkurā gadījumā, jebkāda fotosesija, papildināta ar krāšņu kosmētiku, darīs priecīgu un sildīs sievietes sirdi. Davanuserviss.lv klāstā ir dāvanu kartes atšķirīgām fotosesijām gan telpās, gan brīvā dabā.

DĀVANA VĪRIETIM VAIRĀK NESAGĀDĀS PROBLĒMAS

Ja nepieciešama interesanta dāvana vīrietim, ieteicams ieskatīties Davanuserviss.lv dāvanu katalogā.. Laba dāvana vīrietim varētu būt iespēja pamēģināt kādu netradicionālu aktīvās atpūtas veidu, piemēram, šaušanu ar loku vai nobraucienu ar bobsleju. Tāpat labi novērtēta būs arī tāda dāvana vīrietim, kura atļaus piedzīvot asu izjūtu pieplūdumu asinīm – lidošana ar deltaplānu vai brauciens ar sacīkšu motociklu. Ja konkrēti nezini, kāda veida dāvana vīrietim ļautu justies pa īstam iepriecinātam, Davanuserviss.lv piedāvā nopirkt dāvanu kartes, ko vīrietis pats izlietos balstoties uz savu gaumi.