tvora.lv, žogi, sētasUAB “Tvora” firma dod iespēju pasūtīt īpašuma vajadzībām sētas, ko teicami var pielāgot jebkuras teritorijas un jūsu īpašuma vajadzībām. Ja pašlaik esat žoga meklējumos, apskatiet UAB “Tvora” piedāvātās iespējas. Moderni un klasiskā stila žogu risinājumi, kuri jūsu teritoriju spēs pasargāt no neaicinātiem viesiem un sagādās drošību.

Uzņēmuma mājaslapā Tvora.lv atradīsiet vairākus veidus, kas pasargās īpašumu, tam piešķirt elegantu un kvalitatīvu iežogojumu. Ja esat klasisku vērtību cienītājs, vērtīgs risinājums ir koka žoga risinājums, kas ļoti labi piestāvēs kā laukos, tā arī pilsētvidē. Koka sētas tiek ražotas no priedes koksnes , kas sniedz lielu ekspluatācijas periodu , un Vācijā ražotie pārklājumi aizsargās koksni pret pelējuma un mitruma sēnīti, saules ietekmi u.c. vides apstākļiem. Ja gribat žogu ar elegances pieskārienu, Tvora.lv piedāvā izgatavot metāla sētas . Metāla sētas veidošanā var paredzēt arī akmens žoga Gabioni dekoru vai akcentu.

UAB “Tvora” žogu piedāvājumā atradīsiet arī plastmasas sētas, kas ir līdzīgs risinājums klasiskajiem koka žogiem. Paneļtipa, klasiskas formas žogi un cita tipa PVC sētas formas, ko firmas profesionāļi piemēros pēc jūsu vēlmēm. Metināti sieta žogi ir labs pagaidu sētas variants, ko vēlāk varēsiet apzaļumos vai apstādīt ar vīteņaugiem.

Uzņēmums ir specializējies ne tikai īpašumu un dārza žogu izgatavošanā, bet arī atšķirīgu vārtu sistēmu izveidē un uzstādīšanā. Bīdāmie, veramie, automātiskie vārti no metāla un koka konstrukcijām pēc individuāliem klientu pasūtījumiem. Jautājumu gadījumā sazinieties ar UAB Tvora profesonāļiem, rakstot ziņu uz info@tvora.lv vai zvanot pa telefonu 6 788 1043. Speciālisti no “Tvora” piedāvās optimālāko iežogojuma risinājumu!

Lai lasītu sīkāku info, ienāc ŠEIT!