Dzīve mēdz sagādāt dažādus pārsteigumus – daži no tiem ir pozitīvi, citi – nes līdz pārbaudījumus. No tā nav iespējams izvairīties pilnībā, taču var sevi pasargāt no nepatīkamo pārsteigumu izraisītajām sekām. Viens no variantiem, kā to paveikt – izvēlēties atbilstošu apdrošināšanu.


Ielūkojoties apdrošināšanas kompāniju sortimentā, jāsecina, ka izvēle ir patiešām ievērojama – bagātīgs ir arī apdrošināšanas polišu piedāvājums. Šoreiz aplūkosim 2 variantus un uzzināsim, ko paredz dzīvības apdrošināšana un ceļojumu apdrošināšana, un kādās situācijās tās var noderēt.

Apdrošināšana Tavam sirdsmieram

Dzīvības apdrošināšana garantē drošību ne tikai mums pašiem, bet arī mūsu ģimenei, jo tā ir atbildība gan par sevi, gan arī ģimenes nākotni neplānotos gadījumos.
Dzīvības apdrošināšana dod iespēju saglabāt un aizsargāt savus finanšu līdzekļus neparedzētās situācijās.
Dažkārt tiek piedāvāta arī uzkrājošā dzīvības apdrošināšana – tas nozīmē, ka naudas līdzekļi tiek krāti kādam mērķim, papildus izvēloties kādu no apdrošināšanas variantiem.
Jāatzīmē, ka apdrošināšanas polišu piedāvājums šobrīd ir diezgan daudzveidīgs – katram no tiem ir savi noteikumi un risku segums. Izvēlies sev atbilstošāko risinājumu un jūties drošs par savu un savu tuvinieku nākotni!

Jūties droši ceļojuma laikā!

Ja vēlies patiešām izbaudīt ilgi gaidīto atpūtu vai bez lieka uztraukuma pievērsties lietišķiem jautājumiem darījumu braucienu laikā, atceries gādāt par aizsardzību pret dažādām ķibelēm, kas var atgadīties! Ceļojumu apdrošināšana sniedz drošības sajūtu un pasargā no lieliem tēriņiem nepatīkamu pārsteigumu gadījumā.
Ja aktuāla ceļojumu apdrošināšana, daudz informācijas sameklēsi internetā – pieejami gan apdrošināšanas kalkulatori, gan dažādi ieteikumi, kas katrā ziņā palīdzēs izdarīt labāko izvēli. Katra apdrošināšanas polise ietver dažādus riska segumus, tādēļ to ērti pielāgot tieši konkrētajai ceļošanas reizei. Piemēram, ja ceļojumā grasies doties ar lidmašīnu, vērts polisē iekļaut risku – ”lidojuma aizkavēšanās”. Īpaši aktuāli tas var būt, ceļojot ārpus Eiropas Savienības.
Pirms iegādājies apdrošināšanas polisi, novērtē, vai tai ir pietiekami plašs risku segums. Tik pat svarīgs ir arī citu klientu viedoklis – pārliecinies, ka tas ir labs. Tādā veidā nodrošināsies, ka Tava dzīvības apdrošināšana, ceļojumu apdrošināšana vai kāda cita polise nepieciešamības gadījumā attaisnos uz to liktās cerības.