via sms kredītiJa ir neparedzēti tēriņi un vajadzīgas finanses, lielisks risinājums būs parocīgi noformējamais sms kredīts. Viens no kredītu sniedzējiem, kas nodrošina šāda veida aizdevumus ir VIA SMS. Sms kredīti ir drošs un izdevīgs veids kā saņemt vajadzīgo naudu tieši tad, kad tas nepieciešams – tieši tādeļ šāds aizdevuma veids kļuvis iecienīts.

 Kā zināms, pieprasīti kļūst tieši īstermiņa sms kredīti, kas ļauj paņemt salīdzinoši nelielu naudas summu, piemēram, ikdienas tēriņu segšanai, kad pietrūkst līdz algai.

Sms kredīts pieejams jebkurā laikā un vietā. Šie aspekti dod brīvību un katrā ziņā padara kredītu daudz pieejamāku.

Uzzini vairāk- https://www.viasms.lv/lv/blogs/vel-atraks-par-atro-aizdevumu-sms-kredits

Sms kredīti ir ne vien ērti un ātri noformējami, bet pieejami ar atvieglotiem nosacījumiem – lai saņemtu aizdevumu, netiek prasīta ķīla, galvojums vai citu sarežģītu formalitāšu kārtošana.

Jāņem vērā, ka aizņemoties pirmo reizi, jāreģistrējas mājas lapā viasms.lv. Savukārt, nākamajā reizē jau būs iespēja pieteikt aizdevumu ar īsziņas starpniecību. Ērti, ātri un vienkārši.

Īpaši padomāts par jaunajiem klientiem- pirmais kredīts ir pilnīgi bez maksas. Jaunajiem klientiem kredīts pieejams 200 eiro apmērā , tāpēc noderēs nelielu tēriņu segšanai. Maksimālais termiņš, uz kuru tiek izsniegts aizdevums, ir 30 dienas. Tomēr, ja kādu iemeslu dēļ nevari veikt aizdevuma atmaksu noteiktajā termiņā, iespējama termiņa pagarināšana . Tas gan ir maksas pakalpojums, tomēr dod iespēju izvairīties no lielākām problēmām nākotnē.

 ĀTRAIS KREDĪTS TAVĀM PRASĪBĀM

 Mūsdienās piedāvātā iespēja – ātrs kredīts internetā- dod iespēju iegūt aktuālo naudas summu vienkārši un ātri . Ātrs kredīts internetā noderēs dažāda veida situācijās- gan tad, kad  pietrūkst līdz algai , gan arī tad, ja vajadzīgs papildus finansējums lielāku mērķu realizēšanai – piemēram, mājokļa remontam.

Kā minēts, ātrais kredīts nodrošina iespēju vajadzīgo naudas summu saņemt ar pāris vienkāršām darbībām . Jāpiebilst, ka aizdevuma pieteikums tiks izskatīts kredīta sniedzēja darba laikā. Tomēr arī šeit nav pamats uztraukumam – VIA SMS strādā katru dienu no 8 līdz 22. Tas nozīmē, ka ātrais kredīts būs pieejams tad, kad tas nepieciešams.

Kredīta noformēšana kļuvusi ērtāka kā jebkad agrāk. Pirmkārt, to var izdarīt internetā . Otrkārt, tagad pieejami kredīti bez ķīlas.

Kredīts bez ķīlas noderēs dažāda veida situācijās- gan tad, kad radušies neplānoti izdevumi, gan arī lielāku mērķu realizēšanai.

Pateicoties plašajam piedāvājumam, ikviens var izvēlēties sev piemērotāko kredītu – ņemot vērā savas vajadzības un iespējas. Piemēram, ilgtermiņa aizdevums pieejams 1500 EUR apmērā uz atmaksas termiņu līdz 12 mēnešiem. Savukārt, nelieliem izdevumiem piemērots būs īstermiņa aizdevums- ar termiņu uz trīsdesmit dienām un maksimālo summu EUR 500. Izvēlies nepieciešamo kredītu un noformē to ērti un vienkārši.

Noformē sev vajadzīgo aizdevumu izdevīgi- izvēlies viasms.lv.