kanvasIkvienas telpas interjeram sevišķu noskaņu noteikti piešķirs gaumīga kanva. Kanva – tā pamatā ir uz auduma uzdrukāta fotogrāfija. Šīs foto gleznas tiek drukātas uz kvalitatīva auduma, izmantojot īpašas krāsas. Kanvas tiek uzvilktas uz rāmjiem, kas pēc tam ir piestiprināmi pie sienas.
Ja esi nolēmis interjeru izdaiļot ar skaistu kanvu vai pasniegt to kā dāvanu , vērts ieskatīties canvasway.com piedāvājumos!
Canvasway.com piedāvājumu klāstā ne tikai jau gatavas kanvas, bet arī iespēja tās pasūtīt individuāli.
Canvasway.com kanvu izveidē izmanto tikai augstākās kvalitātes drukas krāsas un materiālus, tādā veidā nodrošinot augstu kvalitāti. Jāpiebilst arī, ka, pasūtot kanvu pie canvasway.com, par piegādi nebūs jāuztraucas – to nodrošinās kompānija.
Ikvienu, kurš iecerējis iegādāties kanvu, bez šaubām interesēs tās izmaksas. Kanvas cena atkarīga no tādām niansēm kā izmērs, kanvas veids, malu attiecības un citiem. Jāpiemin, ka tiek nodrošinātas arī regulāras akcijas un atlaides, kas šo piedāvājumu padarīs vēl pieejamāku.
Esi iecerējis uzdāvināt kanvu, bet nevari izvēlēties atbilstošāko? Uzdāvini dāvanu karti! Tā ir iespēja saņēmējam pašam izvēlēties, kura kanvas glezna viņam ir vistīkamākā. Kā arī – noformēt individuālu pasūtījumu.
Kanvas izgatavošana ir uz augstas kvalitātes auduma, kas garantē to, ka kanva būs piesātināta arī ilgus gadus pēc tās tapšanas.
Svarīgi, ka kanvas gleznas izgatavošana neaizņems daudz laika – pasūtījums tiek izpildīts vidēji vienas vai divu dienu laikā. Pasūtījums uz norādīto adresi tiek nogādāts ar DPD kurjera starpniecību un tas notiek 2 līdz 5 dienu laikā – atkarībā no piegādes adreses.
Inovatīvi risinājumi, teicama kvalitāte, ātra un ērta piegāde – lieliskas kanvas iegādājies canvasway.com