DatorsJa saspringtais ikdienas režīms neļauj pavadīt neskaitāmas stundas veikalos, bet vēlies iegādāties kvalitatīvas lietas mājai vai darbam, ienāc 1a.lv ! Plašajā preču izvēlē ieraudzīsi visu iespējamo, sākot no datoriem un video ierīcēm, līdz pat dārza nojumēm.

Informācijas tehnoloģiju laikmetā par vienu no nozīmīgākajām ierīcēm cilvēku ikdienas norisēs kļuvis dators. Iepirkšanās vietnes 1a.lv specializētajā datortehnikas piedāvājumā apskatāmi personālie, portatīvie un planšetdatori atbilstoši ikviena vajadzībām. Piedāvājumā aplūkojamas visdažādākā tipa ierīces ar dažādu funkcionalitāti, izmēriem un veiktspēju. Izpēti piedāvātajās iespējās) un pieņem lēmumu par vislabāko datoru birojam vai mājvietai!

Svarīgo dzīves norišu iemūžināšanai teicamas kvalitātes video ierakstos vislabāk palīdzēs videokamera. Kameras izšķirtspēja, darbības ātrums un attēla tuvināšanas iespēja ir daži no svarīgākajiem parametriem, kas palīdzēs izšķirties par labāko ierīci. Pieejamas videokameras plašā cenu amplitūdā ar daudzveidīgu funkcionalitāti.

Veicīgāk un ērtāk pie sausām drēbēm pēc mazgāšanas palīdzēs tikt uzticamais veļas žāvētājs. Iekārtu izvēlē atradīsi gan kondensācijas, gan ventilācijas tipa žāvētājus no populāriem ražotājiem. Veļas žāvētāju iespējams izvēlēties, vadoties pēc ietilpības un elektrības patēriņa, tāpat izmēriem un režīmu veidiem.

Lai atvieglotu pārtikas preču uzglabāšanu ilgākam laika posmam, jebkurā saimniecībā noderēs saldētava. Interneta iepirkšanās vietnes 1a.lv preču klāstā atrodamas gan horizontālā, gan vertikāla tipa saldētavas ar dažādu tilpumu, darbības jaudu un plauktu izvietojumu.

Līdz ar gada silto mēnešu iestāšanos arvien aktuālākas kļūst dārza nojumes ērtākai atpūtai svaigā gaisā. Dažāda izmēra, krāsas un konstrukciju veida nojumes atrodamas 1a.lv piedāvājumā. Nojume ne tikai pasargās no nelabvēlīgiem laika apstākļiem, bet arī vizuāli veikmsīgi iederēsies pagalmā un kalpos kā praktisks ekipējums, dodoties atpūtā pie dabas.

Ietaupi laiku, naudu un enerģiju – ienāc 1a.lv!